Welcome to Flatcast.Biz

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

INDEX GOLDENFM 1000 650 ÖLÇÜLERİNDE

MÜGE

Flatcast.biz
Yönetici
Ceo
Reaksiyon puanı
23,745
basliksiz-1v3d1v.jpg

Ekli dosyalar

• goldenfm.txt
    5.9 KB · INDIRME: 89
Emeğine gönlüne sağlık Müge
Bi günde şaşırt beni ne olur sanki
Renkler uyumsuz seçtiğin meteryaller alakasız olsun mesela.Font okumakta zorlanılsın diyeyim ki Müge bugün solundan kalkmış
yada kimse kullanmaz bu çalışmayı diyeyim :)
yok her çalışma bir öncekini katlayıp geçiyor. Renklerin zerafeti,asilliği kimseye bırakmamış .
Çok beyendim

Emeğine gönlüne sağlık Müge
Bi günde şaşırt beni ne olur sanki
Renkler uyumsuz seçtiğin meteryaller alakasız olsun mesela.Font okumakta zorlanılsın diyeyim ki Müge bugün solundan kalkmış
yada kimse kullanmaz bu çalışmayı diyeyim :)
yok her çalışma bir öncekini katlayıp geçiyor. Renklerin zerafeti,asilliği kimseye bırakmamış .
Çok beyendim
Canımsın. Yorumlarını zevkle okuyorum. Şiir gibi yazıyorsun. Çok teşekkür ederim. tttgll

Güzel paylaşım için emegine yüregine saglik tesekkürler

Güzel Paylasim Index Emegine Eline Saglik Senden RICAM ANKARAFM YAZARBILIRMISIN TSK EDERIM

Emeklerinize sağlık Müge hanım, 900 - 600 Ölçülerine dönüşebilirmi.? almak isterim...

Yeniden emeğinize sağlık, teşekkür ederim keyifle kullanacağım..

çok mutlu olurum, radyomun ismi SLOWTIME -FM- emeğinize yüreğinize sağlık...

mügecim yine harikasin eline emeğine sağlık.. KUMTANESİ ve MELANKOLİK yazarmısın rica etsem.. 2 tane olcak khv

Emeginize sağlık paylaşım için teşekkür ederim

Üst Alt