Welcome to Flatcast.Biz

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

INDEX MÜGE KIRMIZI GÜLLER 1000-650 ÖLÇÜLERİNDE İSTENİLDİGİNDE AYARLANABİLİR

m9aoqjp7y6x.jpg

Ekli dosyalar

• kırmızı güller index.txt
    7.1 KB · INDIRME: 48
bak gari seeeennn bu ne bu neee
kırmızı siyahın gotik havası siyah inci gibi beni benden aldı.hani bazı manzaralar olur tüm güzellikleri görmek için yavaş yavaş gidersin adeta bitmesini istemezsin.sayfayı açar açmaz o güller gözlerime takılı kaldı.gül yaprakları kalbime kalbime yağdı değdiği yerleri bahara çevirerek.
dolaşıp durdum işte nadide eser gibi zerafetin tawanından tabanına gülleri yaprakları ezmeden hayranlığımı gizlemeden.
beyenmenin ötesinde çok sevdim müge çoookk.sayfaya kurşun dökücem
paylaşımın için teşekkür ederimgll

bak gari seeeennn bu ne bu neee
kırmızı siyahın gotik havası siyah inci gibi beni benden aldı.hani bazı manzaralar olur tüm güzellikleri görmek için yavaş yavaş gidersin adeta bitmesini istemezsin.sayfayı açar açmaz o güller gözlerime takılı kaldı.gül yaprakları kalbime kalbime yağdı değdiği yerleri bahara çevirerek.
dolaşıp durdum işte nadide eser gibi zerafetin tawanından tabanına gülleri yaprakları ezmeden hayranlığımı gizlemeden.
beyenmenin ötesinde çok sevdim müge çoookk.sayfaya kurşun dökücem
paylaşımın için teşekkür ederimgll
Bende senin yorumuna bayıldımmmmmm Gülce. Valla bu kadar güzel yoruma cevap yazarken bayagı zorlanıyorum. Çok teşekkür ederim arkadaşım. ttt gll khv

Merhaba :)
Bu Gül indexe Bayıldım ama benim radyom 600-800 onun icin kullanamiyorum. ölcüleride deistiremiyorum yardimci olurmusunuz rica etsem :(

Ben fm tc den sadece yerlestirebilirim hazir indexi siz nasil yapabilirsiniz bilemiyorum. ama hersey sizin elinizde :)

Üst Alt