Welcome to Flatcast.Biz

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?
Rica ederim Naz. Keyifli yayınlarda kullan.
Maşka yerden size mesaj gönderiliyor mu diye baktım ama bulamadım(sitelerle ilgili deneyim ve bilgim olmadığı için belki de:)) . O nedenle, hoşgörünüze sığınarak, buraya yazıyorum. Zahmet olmazsa, mümkünse at ya da atlar figürlü(resimli) N a z isimli bir tema yapabilir misiniz? Acelesi yok ve mümkün değilse de sorun değil.. 🥰
Şimdiden teşekkür ederim. cyy🌷

Başka yerden size mesaj gönderiliyor mu diye baktım ama bulamadım(sitelerle ilgili deneyim ve bilgim olmadığı için belki de:)) . O nedenle, hoşgörünüze sığınarak, buraya yazıyorum. Zahmet olmazsa, mümkünse at ya da atlar figürlü(resimli) N a z isimli bir tema yapabilir misiniz? Acelesi yok ve mümkün değilse de sorun değil.. 🥰 cyy🌷
Şimdiden teşekkür ederim. cyy

Maşka yerden size mesaj gönderiliyor mu diye baktım ama bulamadım(sitelerle ilgili deneyim ve bilgim olmadığı için belki de:)) . O nedenle, hoşgörünüze sığınarak, buraya yazıyorum. Zahmet olmazsa, mümkünse at ya da atlar figürlü(resimli) N a z isimli bir tema yapabilir misiniz? Acelesi yok ve mümkün değilse de sorun değil.. 🥰
Şimdiden teşekkür ederim. cyy🌷
Özel tema yapmıyoruz ama istediginiz tarzda temam var. TEMA - MÜGE VE SEVGİ GİBİ BAYAN TEMA arzu ederseniz bunu alabilirsiniz.

Özel tema yapmıyoruz ama istediginiz tarzda temam var. TEMA - MÜGE VE SEVGİ GİBİ BAYAN TEMA arzu ederseniz bunu alabilirsiniz.
Teşekkürler cevap için.. 🌺 Bu da çok güzelmiş, kadın figürü olmasa ya da sarışın değil de kumral ya da kıvırcık olsaymış keşke diye içimden geçirmedim değil(biraz şımardım mı ne:) )
Mümkün değilse bunu da alabilirim tabi..
Sevgiyle...🥰

Teşekkürler cevap için.. 🌺 Bu da çok güzelmiş, kadın figürü olmasa ya da sarışın değil de kumral ya da kıvırcık olsaymış keşke diye içimden geçirmedim değil(biraz şımardım mı ne:) )
Mümkün değilse bunu da alabilirim tabi..
Sevgiyle...🥰
tsk

temaaa2ojts.jpg

Üst Alt