Welcome to Flatcast.Biz

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?
ayyy o nasıl bi kırmızıdır öyle nasıl bi güzelliktir tablo diye as duvara
bir sevda bozumuna uğrar sevgisi kalbinden büyük insan,kimi zaman bir dost hançerinin acısıdır yaradan kanayan belki de aile darbesidir içimizdeki deprem ekisi uğultular,beklemediğin zamanda olmadık zeminde yakalayıveren duygular...işte o zaman deli bir sevda yıkılır ,martılar çığlık çığlığa kalır,ay küser yıldızlar düşer ,insanlık gözü yaşlı yüreğe batar canını yakar ve kalbinin tamda orta yerinden tıka basa her yerini kaplayan bir olsun yerleşiverir acımsı bir tebessümle...
her bir seçtiğin detay öylesine seçilmiş ve öylesine yerleştirilmiş değil.bir bakış ki acının şerbetini içmişcesine söz damlayıp yerine yazılmış sanki.
büyülendim diyorum Müge büyülendimmm

ayyy o nasıl bi kırmızıdır öyle nasıl bi güzelliktir tablo diye as duvara
bir sevda bozumuna uğrar sevgisi kalbinden büyük insan,kimi zaman bir dost hançerinin acısıdır yaradan kanayan belki de aile darbesidir içimizdeki deprem ekisi uğultular,beklemediğin zamanda olmadık zeminde yakalayıveren duygular...işte o zaman deli bir sevda yıkılır ,martılar çığlık çığlığa kalır,ay küser yıldızlar düşer ,insanlık gözü yaşlı yüreğe batar canını yakar ve kalbinin tamda orta yerinden tıka basa her yerini kaplayan bir olsun yerleşiverir acımsı bir tebessümle...
her bir seçtiğin detay öylesine seçilmiş ve öylesine yerleştirilmiş değil.bir bakış ki acının şerbetini içmişcesine söz damlayıp yerine yazılmış sanki.
büyülendim diyorum Müge büyülendimmm
Bende roman gibi yazdıgın yorumu hayran hayran okudum Gülce. Çok teşekkür ederim. Temalara bakış açın ve yorumların gerçekten çok güzel. Hayal gücün ve anlatım tarzın kitap gibi. Bence sen çok güzel kitap yazarsın. gll

Emegine yüregine saglık harika paylasım icin cok tesekkürler.. tebrikler

kiriktebessumlerbyng6fbc.jpg
Selam mugemmm savcı kızı egesu yazarmısın buna simdiden tskler.

Harika Temalarınız Çok Beqendim Çok Emeqinize saqLık Rca Etsem ßahar Yazarmısınız ...

Üst Alt