Welcome to Flatcast.Biz

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?
Emeklerine saglik Mügecim harika olmuş

hayranlık uyandırmaya and mı içtin Müge yaaa,ne bu her seferinde gözlerim sayfada kilitleniyo.
bazı fontlar ve tarz o kadar seninle sana has olmuş ki yolda bir levhada bugün kullandığın fontla yazmışlar.dedim bizim mügenin fontu.
harbiden çalışmanı çok beyendim.paylaşımın için teşekkür ederim
Gülbahçesi Gülcem güzel yorumuna çok teşekkür ederim. gll

hayranlık uyandırmaya and mı içtin Müge yaaa,ne bu her seferinde gözlerim sayfada kilitleniyo.
bazı fontlar ve tarz o kadar seninle sana has olmuş ki yolda bir levhada bugün kullandığın fontla yazmışlar.dedim bizim mügenin fontu.
harbiden çalışmanı çok beyendim.paylaşımın için teşekkür ederim
Gülce ders almak lazım diyorumda (photoshop dersi) Müge hanım hiç oralı olmuyor ))))

Müge yine konusturdun hayallerini melekte gördüm aksam ayy dedim ne kadar güzel olmus simdi özel yapmistir ama bir bakayim yinede forumu görünce cokk heyecanlandimm emeklerine saglik 🌹🌹🌹🌹🤩

fggh5hhrkpq.jpg

emeginize saglik riça etsem temaya pınar yazarmısınız

Müge yine konusturdun hayallerini melekte gördüm aksam ayy dedim ne kadar güzel olmus simdi özel yapmistir ama bir bakayim yinede forumu görünce cokk heyecanlandimm emeklerine saglik 🌹🌹🌹🌹🤩
Hayallerin sonu yok canım. İlham gelince bazen güzel çalismalar çıkıyor. Güzel yorumuna ve begenilerine çok teşekkür ederim. gll

çok güzel olmus ellerinize saglik rica etsem EYLÜL yazarmisiniz

Emeğinize sağlık Müge hanım, yine muhteşem bir paylaşım.. tebrikler..Rica etsem ( Naz ) yazılabilirmi üzerine..?

Emeğinize sağlık, paylaşımınız için teşekkürler.

Üst Alt