Welcome to Flatcast.Biz

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?
Emeginize sağlık paylaşım için teşekkür ederim

yani bu çıkmaz sokaktan da çıkılmak istenmez ki
ne kadar olabilir diyorum daha nasıl hayran bırakılabilir
bir söz var kalbin mahzeninde yankılana yankılana duvarları yakıp yıkıp geçiyor .
sokağın her bir taşında ayak izlerini ararcasına gözlerin buğusundan dudak kıvrımlarına bir özlemin iz düşümü bu kadar can yakıcı düşebilirdi...
belki ayrı ayrı gördüğünde dikkatini bile çekmeyecek resimleri nasıl güzel bir araya getiriyorsun on parmak on marifet hanımefendiii
yazık değil mi hayran hayran bu ne güzellik dedirtiyorsun pess yani

emeğine gönlüne sağlık Müge paylaşımın için teşekkür ederim ben biraz fazlaca sevdim bu çalışmanı.khv

mügecim emegine yüregine saglik melek yazarmisin bu temaya rica etsem

yani bu çıkmaz sokaktan da çıkılmak istenmez ki
ne kadar olabilir diyorum daha nasıl hayran bırakılabilir
bir söz var kalbin mahzeninde yankılana yankılana duvarları yakıp yıkıp geçiyor .
sokağın her bir taşında ayak izlerini ararcasına gözlerin buğusundan dudak kıvrımlarına bir özlemin iz düşümü bu kadar can yakıcı düşebilirdi...
belki ayrı ayrı gördüğünde dikkatini bile çekmeyecek resimleri nasıl güzel bir araya getiriyorsun on parmak on marifet hanımefendiii
yazık değil mi hayran hayran bu ne güzellik dedirtiyorsun pess yani

emeğine gönlüne sağlık Müge paylaşımın için teşekkür ederim ben biraz fazlaca sevdim bu çalışmanı.khv
Bu nasıl güzel bir yorum. Maşallah kitap yazar gibi yorumların Gülce. Çok teşekkür ederim güzel yorumuna ve begenine. gll cyy

Emegine yüregine saglık harika paylasım icin cok tesekkürler.. tebrikler

cikmazsokaknxe6n.jpg

Üst Alt