Welcome to Flatcast.Biz

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

DUYURU Forumumuzun Yöneticilerinden izmirli ilyas usta vefat etmistir

Renksizgazete

Kurucu
Yönetici
Başkan
Reaksiyon puanı
12,911
zyro-imagec0ity.png

Forumumuzun Yöneticilerinden izmirli ilyas usta vefat etmistir.Degerli abim güzel insanla daha dün telefonda konusmustuk nesesi yerındeydi hayat bu işte birden sevdiklerimizi bizden ayırıyor.Cenaze namazı yarın 11.11.2022 cuma günü öğlen namazını müteakip,Alpaslan mah. Altıntepe camiinden ,Bornova Hacılarkırı mezarlığına defnedilecektir.Dost ve arkadaşlarına duyurulur.

Mekanın cennet olsun ısıklar icinde yat reis 😢😢😢

Son düzenleme:
Allah mekanını cennet, makamını yükset etsin inşallah.Ailesine sevenlerine sabır ve metanet versin.
Daha yeni kendisinden bir proğram hakkında yardım almıştım.Hüzün düştü içime
Bir gün önce konuştuğun bir gün sonra yok olan dünyadasın işte.

zyro-imagec0ity.png

Forumumuzun Yöneticilerinden izmirli ilyas usta vefat etmistir.Degerli abim güzel insanla daha dün telefonda konusmustuk nesesi yerındeydi hayat bu işte birden sevdiklerimizi bizden ayırıyor.Cenaze namazı yarın 11.11.2022 cuma günü öğlen namazını müteakip,Alpaslan mah. Altıntepe camiinden ,Bornova Hacılarkırı mezarlığına defnedilecektir.Dost ve arkadaşlarına duyurulur.

Rabbım mekanı cennet olsun ailesine sabırlar ihsan eylesin

zyro-imagec0ity.png

Allah rahmet eylesin mekani cennnet olsun

Dünya iyisi İlyas abim şimdiye kadar kimseyi kırmadın incitmedin. Rabbim mekanını cennet eylesin. Şu an şok içindeyim. Çok üzgünüm çokk. Işıklar içinde uyu. Seni hiç bir zaman unutmayacağız. 😢

😢😢😢😢 abimmmmmmmmmm her konuda bana herzam yardımcıı oldunn çok üzüldümmm mekanınn cennet olsunn abimmmmm melek gibi insandınn abimm

Çok saygıdeğer bir beyefendiydi :'( inanmak güç...
Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun inşallah. Rabbim geride kalanlara sabır versin, başınız sağ olsun.

Sadece isimce Taniyordum Rahmetligi, Cok Üzgünüm :( Ailesinin ve Sevdiklerinin ba$I sagolsun Rabbim SABIR versin insa, ALLAH.
ALLAH Rahmet eylesin Mekani Cennet olsun Nur icinde YATSIN insa, ALLAH :(

candostum ilyasbeyyyyyyyyyy cok yardimlarini gördum beni gidisin derin üzüntü birakti mekanin cennet olsun guzel insan seni unutmuyacagim temalarini saklayacagim

Üst Alt