• Merhaba Grafikseverler. PSP grafik çalışmalarımız ayrı bir siteye taşınmıştır. Dersler birinci seviyeden başlayıp ileri seviyeye doğru olup ders uygulamaları konusunda tüm bilgileri , malzemeleri PSPARENAbu linkte bulabilirsiniz. Yaptığınız çalışmaları psparenatr @gmail.com adresine mail olarak gönderdiğinizde çalışmalarınız değerlendirilip sitede yayınlanacaktır. Şimdiden çalışmalarınızda başarılar diler, gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

DUYURU Virtu dj den Emek hirsızlığı

Renksizgazete

Kurucu
Başkan
Reaksiyon puanı
3,287
İnleyen nagmeler fm djlerinde Virtudj emek hırsızıdır.Forumumuz emekcilerinden Alev'in temalarini sürekli imzayi silip kullaniyor ve birde kendi yapmis gibi radyoda anlatıyordur.Emek hırsızlığının bu kadarda pişkinliği olmaz

ORJINALI

07miray

Üye
Üye
Reaksiyon puanı
52
pes derim ben bu kadarinadaa emege saygisi olmayan kendinede saygisi yoktur derim benn sahsi kanaatimdir bu benim

AdaNuR

Moderator
Yönetici
Moderator
Reaksiyon puanı
283
emeğe saygısı olmayanın kendisine saygısı olmaz insanlara yalan söylerken aslında önce kendisine söylüyor kınıyorum bu kişiyi

MÜGE

Flatcast.biz
Yönetici
Admin
Reaksiyon puanı
2,520
İnsanların utanması da kalmamış. Hem emek hırsızlığı yaparlar. Yüzüne vurunca da tereyağ gibi üste çıkarlar. Tema İndex çalan çok maalesef.