Welcome to Flatcast.Biz

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

CÖZÜLDÜ tema

Emir Yaren Bahar

Flatcast.biz
Üye
Reaksiyon puanı
4
slm arkadaslarr bana tema lazim resim atcam temanini içinde EMIR YAZARSANİZ SEVİNİRİMİ beyaz resimde türk bayragi olsunbundahttps:// bundan 2 tane yaparsaniz sevinirim diyer sekli size bırakıyom birinde türk bayragi Osmanlı tuğrası olsun siyah tsörtlü resmede istan bul bogazi gibi türk bayragi yukardaki beyhttps:// tsötlü yerine bunu atiyom bu resme İstanbul bogazi ve türk bayragi oluşa sevinirim bu siyah resimden bitane de başka olsun onu size bırakıyom size zahmet flatta tek olursa seviniğrim simdiden emeklerinize saglikk temanın ortasin da güzel bide emir yazisi olsun ben yapmış gibi görüneyim yani ))))) yaparsaniz sevinirim

öncelikle slm emir konu için tsk ederim ama vermis oldugun resimler net degil bu resimlerle tema yapılmaz resimler temada net ve qüzel durmaz bu kendi sahsi fikrim ayrıca bir konuyada deqinmek istiyorum açtıgın konuda temanın ortasin da güzel bide emir yazisi olsun ben yapmış gibi görüneyim yani diye birsey olmaz bu sekilde bir istek olmaz hiç bir temacı yaptıqı temaya istek yapan kisi yapmıs gibi imza atmaz ve bunu kabullenmez bu temayı yapan kisinin emeqine sayqısızlık olur ben kendi adıma fikrimi söyledim yanlıs anllasılmasınn saygılarımla

Konu icin tskrler emir.. Ben kendi adıma şahsi resimli tema yapamıyorum. Isteginizi ben alamayacagım. Ama bu verdiginiz resimler facebooktan profil icin kırpıldıgından dolayı zaten netligini ve boyutunu kaybetmis temada net durmayacaktır. Ayrıca yapan arkadasımızın emegine saygı olarak imza tasarımcı arkadasımıza ait olacaktır. Dogru olan budur. Yapan arkadasımızın sımdıden emegine saglık sizde iyi yayınlarda kullanın.

öncelikle slm emir konu için tsk ederim ama vermis oldugun resimler net degil bu resimlerle tema yapılmaz resimler temada net ve qüzel durmaz bu kendi sahsi fikrim ayrıca bir konuyada deqinmek istiyorum açtıgın konuda temanın ortasin da güzel bide emir yazisi olsun ben yapmış gibi görüneyim yani diye birsey olmaz bu sekilde bir istek olmaz hiç bir temacı yaptıqı temaya istek yapan kisi yapmıs gibi imza atmaz ve bunu kabullenmez bu temayı yapan kisinin emeqine sayqısızlık olur ben kendi adıma fikrimi söyledim yanlıs anllasılmasınn saygılarımla
brv

brvbyr

Bayram arkadasıma katılıyorum temaya yapacak olan arkadasın emegine saygızlık olur

Üst Alt