Welcome to Flatcast.Biz

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

DUYURU TEMA İSİM İSTEĞİ YAPAN ÜYELERİMİZİN DİKKATİNE

melodi

Flatcast.biz
Grafiker
Reaksiyon puanı
9,593
Foruma ilginiz için öncelikle teşekkür ederiz. Temaya isim istekleriniz için 50 yorum kuralını yerine getirenlere en kısa sürede istekleri yapmaya çalışıyoruz. İnci arkadaşımızın temalarına yoğun istek olduğunu görüyorsunuz. Arkadaşımız yeri geliyor günde 30 temaya isim yazmak zorunda kalıyor. Bizler bu işi gönüllü yapıyoruz. Hiç bir zorunluluğumuz yok. Ancak bazen öyle üsluparla karşılaşıyoruz ki. sanki yorum yapar yapmaz temayı hemen önüne koymak zorundaymışız gibi " yorumumu bitirdim hani temam nerde" " neyi ve kimi beğenecez biri söylesin de beğenip temamı alıp gideyim" " tema istiyorum temaaa" gibi saygısızca tavırlarla istekte bulunuluyor. Bir tema yapmak emek ve zaman ister. yeri gelir günlerce tema üzerinde çalıştığımız olur. Bizler de insanız gerçek yaşamımızda işlerimiz sorumluluklarımız var. Tüm gün PC başında oturamıyoruz.
Temaya isim isteyen üyelerimizden ricamız öncelikle isteyiş tarzlarına üsluplarına dikkat etmeleri, tema isteklerini temaların altına değil istek konusu açarak belirtmeleri, temanın linkini yazmaları, 50 yorum kuralını yerine getirir getirmez temayı anında beklememeleri, anlayış ve sabır göstermeleridir.

İlginiz için tekrar teşekkür eder, FLATCASTBİZ ailesi olarak keyifli forumlar dileriz

i.N.C.i

Grafiker
Grafiker
Reaksiyon puanı
12,142
söylenebilecek herşeyi söylemişsin abla.. hislerime tercüman olmuşsun.. Çok tesekkürler..Ama Bir de şu konuyu dile getirmek istiyorum.. lütfen bana özelden resim atıp bana bu resimden tema yapar mısın veya forumumuzda paylaştığım temaların linkini atarak bu temalara isim yazar mısın gibi söylemlerde bulunmayın.. gll gll gll

Üst Alt