• Merhaba Grafikseverler. PSP grafik çalışmalarımız ayrı bir siteye taşınmıştır. Dersler birinci seviyeden başlayıp ileri seviyeye doğru olup ders uygulamaları konusunda tüm bilgileri , malzemeleri PSPARENAbu linkte bulabilirsiniz. Yaptığınız çalışmaları psparenatr @gmail.com adresine mail olarak gönderdiğinizde çalışmalarınız değerlendirilip sitede yayınlanacaktır. Şimdiden çalışmalarınızda başarılar diler, gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

ISTEK RADYO İSTİYORUM

aysu*::

Üye
Üye
Reaksiyon puanı
4
merhaba arkadaslar radyo isminde degisiklik oldu radyo ismi özgürlük fm harita balon olacak index bay bayan olsun bide gif olmasin indexde simdiden tskederim isteginizi yerine getirmeye calisiyorum yorumlarinizi hepinize ayri ayri tskederim

Moderatör tarafında düzenlendi:

Üye
Üye
Reaksiyon puanı
4
sagi degr arkadsim kusra bakma ben fazla a nlamiyorum insitafinize kalmis birsey hem ben yasliyım kusra bakman gerekni yaprsamiz memnun olurmm teknolji acemisiyim

Asi-Bayram

Ah şu kɑliteli insɑn rolleriniz yok mu, Bitiyorum.
Grafiker
Reaksiyon puanı
4,116
sizlere daha iyi hizmet verebilmemiz açısından ve forum adminlerimiz ve arkadaslarımız gereqi alınmış kurallara uymak zorundayız

Üye
Üye
Reaksiyon puanı
4
nasil anlamdim baska katagoriye yonlendridniz

Asi-Bayram

Ah şu kɑliteli insɑn rolleriniz yok mu, Bitiyorum.
Grafiker
Reaksiyon puanı
4,116
@aysu*:: yukarda verdigim linkte sunu anlatmak istedim size siz simdi radyo isteqi yaptınız dimi isteqiniz yerine getirmemiz için sitemizde bulunan konulara 200 yorum yapmanız gerekmektedir daha iyi hizmet acısından yani sitemizde bulunan konulara kısaca emeqine saglık tesekkurler yazmanızdır

Üye
Üye
Reaksiyon puanı
4
merhaba arkadas eleine yuregine saglik