• Merhaba Grafikseverler. PSP grafik çalışmalarımız ayrı bir siteye taşınmıştır. Dersler birinci seviyeden başlayıp ileri seviyeye doğru olup ders uygulamaları konusunda tüm bilgileri , malzemeleri PSPARENAbu linkte bulabilirsiniz. Yaptığınız çalışmaları psparenatr @gmail.com adresine mail olarak gönderdiğinizde çalışmalarınız değerlendirilip sitede yayınlanacaktır. Şimdiden çalışmalarınızda başarılar diler, gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

CÖZÜLDÜ radyo istek

baran ali

Flatcast.biz
Üye
Reaksiyon puanı
54
slmlar cumlleten hayirli mutlu bir hafta diliyorum sizden ricam radyo istegim olacakti radyo ismi manolya fm radyo boyutlari buyuk olursa sevinirim index de size birakiyorum simdiden emeklerinize yureklerinize saglik cok tsk ederim iyiki varsiniz

baran ali

Flatcast.biz
Üye
Reaksiyon puanı
54
tamam cok cok tsk ederim melodi hanim simdiden emeklerinize yureginize saglik efendim saygilar sunarim

i.N.C.i

Admin
Yönetici
Admin
Reaksiyon puanı
8,919
emeklerine saglik ablacim..

baran ali

Flatcast.biz
Üye
Reaksiyon puanı
54
öncelikle emeginize o kocaman yureginize cok ama cok tsk ederim iyiki varsiniz iyiki yaninizdayim hersey icin cok ama cok tsk ederim allah razi olsun efendim saygilarimla gllgllgllgllgllgll

melodi

Flatcast.biz
Yönetici
Başkan
Reaksiyon puanı
7,123
öncelikle emeginize o kocaman yureginize cok ama cok tsk ederim iyiki varsiniz iyiki yaninizdayim hersey icin cok ama cok tsk ederim allah razi olsun efendim saygilarimla gllgllgllgllgllgll
İlgi ve desteğiniz için biz teşekkür ederiz

Dert-Zengini

Flatcast.biz
Yönetici
Admin
Reaksiyon puanı
3,642
Emeğine Yüreğine Sağlık,Güzel Paylaşım için Teşekkürler..