Welcome to Flatcast.Biz

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

ISTEK Radyo isteği ve Dj ismi - Temasi

karavur

Üye
Üye
Reaksiyon puanı
87
Merhaba siteniz hayırlı olsun siteniz güzel basarılar olsun iyi Formlar. Başarılar dilerim..
Ben bir Radyo sizlerden istiyorum mümkünse Şimdiden emekleriniz için sizlere ayrı ayrı Teşekkür ederim .
Radyo ismi: KaraGüL
radyo panelinde Kara Gül siyah güller olursa sevinirim. . panelde Radyo Link adresi yazılırsa sevinirim.
birde Dj Temasi istiyorum . Lobi Ortasinda erkek için siyaha kara gül olursa sevinirim. isimsiz olsun..
dj isimleri Karavur ayriça istesem değişik renklerde.. saygı ve sevgilerimle,

Merhaba siteniz hayırlı olsun siteniz güzel basarılar olsun iyi Formlar. Başarılar dilerim..
Ben bir Radyo sizlerden istiyorum mümkünse Şimdiden emekleriniz için sizlere ayrı ayrı Teşekkür ederim .
radyo panelinde Kara Gül siyah güller olursa sevinirim. . panelde Radyo Link adresi yazılırsa sevinirim.
birde Dj Temasi istiyorum . Lobi Ortasinda erkek için siyaha kara gül olursa sevinirim. isimsiz olsun..
Merhaba Karavur. Begeni ve güzel dileklerinize teşekkür ederiz. Forum kuralımız olan 200 yorumu yerine getirdiginizde radyonuzu kurarız.

Merhaba Karavur. Begeni ve güzel dileklerinize teşekkür ederiz. Forum kuralımız olan 200 yorumu yerine getirdiginizde radyonuzu kurarız.
Müge Hanım Şimdiden teşekkür ederim emeklerinize

yolu yarılamıssın 95 yorumun olmus

Üst Alt