Welcome to Flatcast.Biz

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

CÖZÜLDÜ Radyo indeksim kaybolmuş,

Siyah Kuğu

Üye
Üye
Reaksiyon puanı
18
radyo indekslerinizi cok begendim emeginize yüreginize saglik hepsi harika olmuşşş benim radyomun indeksi kaybolmuş onu düzeltebilmem için ne yapmalıyım acaba
bana yardımcı olursanız cok sevinirim.. çok tşk ediyorum şimdiden

ilginiz icin cok teşekkür ediyorum. radyomu 2015 yılında kurmustum ne yazıkki elimde hic bir sifre bulunmamakta sadece yayin alabilmekteyim buna ragmen yeniden düzenleyebilirmiyiz radyomu saygi ve güzel günler dileklerimle.

Bu kadar çabuk ilgileneceğiniz aklıma gelmemişti doğrusu gerçekten güzel bir gönül işi yapıyorsunuz. öncelikle site kurucusu ve bütün ekibine siz başta olmak üzere çok teşekkür etmek istiyorum. Evet yeni radyomu kurdum Müge arkadaşımızın sihirli notalar indeksini çok beğendim eğer izni olursa onu kullanmak isterim. hepinize çok teşekkür ediyorum en güzel günler dilek ve saygılarımla..

Bu kadar çabuk ilgileneceğiniz aklıma gelmemişti doğrusu gerçekten güzel bir gönül işi yapıyorsunuz. öncelikle site kurucusu ve bütün ekibine siz başta olmak üzere çok teşekkür etmek istiyorum. Evet yeni radyomu kurdum Müge arkadaşımızın sihirli notalar indeksini çok beğendim eğer izni olursa onu kullanmak isterim. hepinize çok teşekkür ediyorum en güzel günler dilek ve saygılarımla..
Güzel yorumuna teşekkür ederim Siyah Kuğu. Bizler siz begenip kullanın diye tema ve indexlerimizi paylaşıyoruz. Yeni radyo kurmussunuz hayırlı olsun. Begendiginiz indeximi kayifli ve sorunsuz yayınlarda kullanın.

Güzel yorumuna teşekkür ederim Siyah Kuğu. Bizler siz begenip kullanın diye tema ve indexlerimizi paylaşıyoruz. Yeni radyo kurmussunuz hayırlı olsun. Begendiginiz indeximi kayifli ve sorunsuz yayınlarda kullanın.
Çok tşk ederim Müge evet yeni bir radyo kurdum ama hata veriyor ben yayın alıyorum arkadaşlarım linkten giremiyor denedim 404 hatası var bir yerlerde mutlaka bir hata yaptım kendim düzeltmeye çalışıyorum umarım başarırım. Sitenizin acemisiyim , kurallarınızı çok iyi bilmiyorum onun için hatalı davranışlarım olursa lütfen beni bağışlayın . Yardımsever ve cana yakın siz güzel insanlarla bir arada olmaktan mutluluk duydum . çok güzel tasarımlar hazırlamış ve bizlere sunmuşsunuz emeklerinize sağlık. Nezaketli ilgi ve alakanız için sonsuz teşekkürler. Hepinize kolaylıklar diliyorum.

Teşekkür ederiz @Siyah Kuğu Radyonuzun adresini ana şifreden flat sayfasına girdinizmi. Size yardımcı olabiliriz arzu ederseniz.
Çok teşekkür ederim Müge. Evet girdim ama bir yerde ya bir nokta bıraktım ya da başka bir hata yaptım. olacak inşallah :) ilginiz için çok ama çok teşekkür ediyorum saygılar..

Üst Alt