Welcome to Flatcast.Biz

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

CÖZÜLDÜ Radyo Diamond index istegi

Karoglan

Grafiker
Grafiker
Reaksiyon puanı
342
Selam arkadaslar bana mavi renkli
ve ic alani 890px olcak sekilde
Radyo Diomond icin index yapabilirmisiniz
birkac secenek olursa cok sevinirim
Simdiden ilgilenen arkadaslara cok tesekkür ederim
Ftp dosyalari olcak segilde lütfen
ftp eye aticam yabanci resim sitelertdeki resimler siliniyor sonra sorun oluyor.
Tesekkkkküüüüüürler

istek indexi siz mi kullanacaksınız? @Karoglan

Son düzenleme:
evet benim icin

Bu sayfam icin olacak

linki isterseniz sonra silebilirsiniz

güzel bisey olösun istiyon ben kendim ypabiliyorumda dah güzel taSRIUM YAPAN AERKDASLARDA VAR SÖYLE GÜZEL BISEY OLSUN ISTION YANI

slm bende indexs isdiyorum mümkünmü acabaa

burda yeni oldugum için dogrumu yannısmı yere yazdım bilmiyorum simdiden özür orhan gencebay indexsi isdiyorum mavi tonlarında sözde isdiyorum alt bölümde şimdiden yapıcak arkadaşlaracok cok tşk ediyorum emeklerine saglık hepiniz süpersiniz

Tamam simdiden tesekkürler

öncelikle slmlar diliyorum index isteqiiniz hazır indexiniz normal index olarak önizlemesini aldım verecegim önizlemede bakabilirsiniz
allta vereceqim rar dosyasında ise tüm bilqiler var ftp olarak ayarlayıp ftp ye atabilirsiiniz iyi yayinlarda kullanın umarım begenirsiniz

diamondistekbrahx.jpg

Ekli dosyalar

• diamond.rar
    271.7 KB · INDIRME: 3
öncelikle slmlar diliyorum index isteqiiniz hazır indexiniz normal index olarak önizlemesini aldım verecegim önizlemede bakabilirsiniz
allta vereceqim rar dosyasında ise tüm bilqiler var ftp olarak ayarlayıp ftp ye atabilirsiiniz iyi yayinlarda kullanın umarım begenirsiniz

diamondistekbrahx.jpg

Emegine saglık :)

Emeğine sağlık güzel paylaşım için teşekkürler

Emeğine sağlık Asi Bayram
Emeğine sağlık Ebru
Güzel Hoş ve Sade Bir index olmuş
paylaşım için cok teşekkürler.
hemen indirip en kisa zamanda ayarlarini yapip sayfama kuracigim

N1LaLaLaHL.gif
schild34.gif
HappyMothersDay.gif
HappyMothersDay.gif