Welcome to Flatcast.Biz

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

CÖZÜLDÜ ÖZEL BİR İNDEXS TASARIM İSTEĞİ

rotasız_kaptan

Flatcast.biz
Üye
Reaksiyon puanı
0
merhaba sizden özel bir indexs yapmanızı rica ediyorum ve bunu benim için yapacağınıza yürekten inanıyorum

ben nasıl bir indexs tasarımı rica ettğimi resim olarak çizdim eğer bu isteğimi kırmaz iseniz flatcast dünyasında ve sizlerle flatcastbiz forum ailesinde olduğum sürece siz güzel insanlara ve emeği gececek olan sevgili arkadaşıma minnetar kalacağım inşallah teşekür eder tüm flatcast biz ailesine iyi çalışmalar dilerim

ÖZEL BİR İNDEXS TASARIM İSTEĞİ

İsteginiz isleme alınmısdır konuyu takip edin ..

ÖZEL BİR İNDEXS TASARIM İSTEĞİ

paylasım için tskler

TEŞEKÜR EDERİM İYİ ÇALIŞMALAR TAKİPTEYİM flatcastbizsuper2 happy happy happy happy happy happy happy

Arkadaşlarimiz ilgeleneciktir konu ile

Merhaba isteginizi inceledim ve okudum sizin index ile ben ilgilenecegim 2 yada 3 gün icerisinde teslim alirsiniz renk efeklerini bize birakmissiniz ama istediginiz bi renk tonu varsa o yoldan baslayabiliriz yarin aksam burda olurum yazarsaniz sevinirim gorusmek üzere .

isteğiniz üzerine tekrar çizdim benim hayalimde bu şekilde bir indexs var ve bu hayalimin sizlerin sayesinde gercekleşeceğine inanıyorum şimdiden emeği gececek olan sevgili arkadaşıma ve konu hakında desteğini esirgemeyen elinden geldiğince yardımcı olmak calışan tüm FLATCASTBİZ AİLESİNE thankss01 TÜM FLATCAZBİZ YÖNETİCİLERİNİ happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy YORUM
RESİM AŞŞAĞIDA

NOT : ZİAYERETCİ DEFTERİ İSTEK HATTI İÇİN KODLARIM MEVCUT SİZ İSTEDİĞİNİZ ZAMAN GÖNDERCEĞİM MESAJ YOLU İLE
BENDE AKŞAM 8 GİBİ FORUMDA OLURUM SOHBET BÖLÜMÜNDE OLACAĞIM

Ekli dosyalar

• i.jpg
    192.6 KB · INDIRME: 372
Ynt: ÖZEL BİR İNDEXS TASARIM İSTEĞİ

flatcastbizsuper2

Emeginize sağlık tesekkürler

Paylaşım için sağol

Emeğine Yüreğine Sağlık, Güzel Paylaşım için Teşekkürler..

Güzel paylaşım için emegine yüregine saglik tesekkurler

Emegine saglık paylaşım için Teşekkürler

:flatcastbizsuper:

Emeğinize sağlık.

emeklerinize sağlık

Üst Alt