• Merhaba Grafikseverler. PSP grafik çalışmalarımız ayrı bir siteye taşınmıştır. Dersler birinci seviyeden başlayıp ileri seviyeye doğru olup ders uygulamaları konusunda tüm bilgileri , malzemeleri PSPARENAbu linkte bulabilirsiniz. Yaptığınız çalışmaları psparenatr @gmail.com adresine mail olarak gönderdiğinizde çalışmalarınız değerlendirilip sitede yayınlanacaktır. Şimdiden çalışmalarınızda başarılar diler, gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

DUYURU Merhabalar

Seyran

Flatcast.Biz
Yönetici
Başkan
Merhabalar selamlar arkadaslar,

Mustafa Kemal arkadasimiz sayesinde geçen sene sitenize üye olmustum,
Tanismak anca nasip oldu,

Senelerdir grafige gönül vermis biri olarak,
buradada bukadar yetenekli arkadaslari bir arada görmek beni çok mutlu etti.

Çok güzel bir siteniz var,
Emegi geçen herkese tesekkür ediyorum.

Seyran

Flatcast.Biz
Yönetici
Başkan
hoş geldiniz Seyran hanım sizi aramızda görmek çok güzel sabırsızlıkla bekliyoruz güzel bilgilerinizden faydalanmak için .
aramıza hoş geldiniz Kevser
Hosbuldum Hanimaga tesekkür ederim.
Hazirliklar hizla devam ediyor forum yöneticiler sayesinde psp dersler en kisa zamada buradada baslayacak.

Son düzenleme:

Dünya

Psp Uzmanı
Psp Uzmanı

Sizi Gordugume cok sevindim Ablacım ..

Derslerde Kolaylıklar diliyorum..
Bildiklerinizi Paylaşmaktan cekinmeyen,her kişiye ozel ilgi Gösterip Bıkmadan Yardımcı olan
hic bir zaman yardımı Red etmeyen ..Nacizane kişisiniz..sizi n gibi Bir deyeri Tanımıs olmaktan mutluyum..
Cizgisini buyuk bir Keyifle takip ediyorum her Calişmasını gozümü Kırpmadan izliyorum Hayranlikla Takip ediyorum..gllgllgll

Seyran

Flatcast.Biz
Yönetici
Başkan
Sizi Gordugume cok sevindim Ablacım ..

Derslerde Kolaylıklar diliyorum..
Bildiklerinizi Paylaşmaktan cekinmeyen,her kişiye ozel ilgi Gösterip Bıkmadan Yardımcı olan
hic bir zaman yardımı Red etmeyen ..Nacizane kişisiniz..sizi n gibi Bir deyeri Tanımıs olmaktan mutluyum..
Cizgisini buyuk bir Keyifle takip ediyorum her Calişmasını gozümü Kırpmadan izliyorum Hayranlikla Takip ediyorum..gllgllgll
Tesekkür ederim ablacim bende seni gördügüme sevindim gllgll