Welcome to Flatcast.Biz

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

TEMA Lady Nur-Ömür onu yaşar

Lady Nur

Grafiker
Grafiker
Reaksiyon puanı
1,829
ladynur-omuronuyasarh1cin.jpg

Ekli dosyalar

• Lady Nur-Ömür onu yaşar.fcp
    439 bayt · INDIRME: 21
emeğinize saglık Ladynur
bir yapboz düşünün her parçası yerli yerine koyulmuş ancak bir türlü bulunamayan parca var .olmadık bir günde olmadık yerden gözümüzün önüne geliverir de çocuksu bir sevinçle konduruveririz yerine.geçen zaman belki parçaları soldurmuş, tozlandırmış, belki yıpratmısdır ama o eksik parça herşeye inat buradayım bende varım der gibi capcanlı bakar durur tamamladığı noksanlara...

içimizdeki umut tevekkül güzel düşünüş de olmaz gibi görüp körelttiğimiz dalları biranda yeşertiverir de puslu karanlıkları aydınlığa çeviriverir.resimdeki bayanın karanlık vurmuş mevsimine güneşin ışıldaması gibi içimiz renklenince dışımız ışıldıyor.
çalışmanıza baktığımda sözü resme, resmi sözün derinliğine çok yakıştırdım.ışıl ışıl
paylaşımınız için teşekkür ederim

emeğinize saglık Ladynur
bir yapboz düşünün her parçası yerli yerine koyulmuş ancak bir türlü bulunamayan parca var .olmadık bir günde olmadık yerden gözümüzün önüne geliverir de çocuksu bir sevinçle konduruveririz yerine.geçen zaman belki parçaları soldurmuş, tozlandırmış, belki yıpratmısdır ama o eksik parça herşeye inat buradayım bende varım der gibi capcanlı bakar durur tamamladığı noksanlara...

içimizdeki umut tevekkül güzel düşünüş de olmaz gibi görüp körelttiğimiz dalları biranda yeşertiverir de puslu karanlıkları aydınlığa çeviriverir.resimdeki bayanın karanlık vurmuş mevsimine güneşin ışıldaması gibi içimiz renklenince dışımız ışıldıyor.
çalışmanıza baktığımda sözü resme, resmi sözün derinliğine çok yakıştırdım.ışıl ışıl
Sözleriz herzamanki gibi beni mest etti Gülce.Sanki bir şiir okudum yazılarınızda, sonsuz teşekkürler yorumuna.;)khvbrvgll

emeğinize saglık Ladynur

Çok Teşekkür ederim Gülce, yüreğinin sözlere dönüşümüne.

Güzel paylaşım için emegine yüregine saglik tesekkürler

Güzel paylaşımına tsk Nurcum. Emegine sağlık.

Emeğine yüreğine sağlık harika paylaşım için teşekkürler tebrikler

Ellerine Emeklerine Sağlık Ablacımm Güzel Paylaşımın için tsk

Üst Alt