Welcome to Flatcast.Biz

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

DUYURU Konu eklerken bunlara dikkat edelim

ustahakki

Flatcast.biz
Yönetici
Moderator
Reaksiyon puanı
10
Web sitesi
www.tireboluhaber.net
WebSite
Siteye Git
Merhaba sevgili flatcast.biz forum müdavimleri el birliğiyle belli bir noktaya taşıdığımız forumumuzun biraz daha iyi yerlere gelebilmesi açısından sizlere bir önerim olacak : Foruma konu açacağımız zaman örnek olarak ekleyeceğimiz tema resminize link alırken resme bir isim verelim ve bu isim açacağımız konu başlığıyla aynı olsun (diyelimki "uçan kuş" diye tema ismi verdiğimiz bir tema ekleyeceğiz tema resminede aynı ismi verdikten sonra link alalım) ayrıca temayı eklerken sadece resim olarak değil hemen resmin altına biraz açıklama yazısı yazalım sadece resim olarak eklenen konuların google tarafından indexlenmesi çok daha geç oluyor dolayısıyla hem siz konu ekleyenlerin konularının daha çabuk duyulması hemde forumun daha iyi yerlere gelmesi gecikiyor bu küçük seo kuralına dikkat edecek olursak forumumuza büyük katkı sağlamış oluruz ben sizin için örnek olması açısından aşağıya bir tema resmi ekliyorum ve bir örnek konu yazısı yazıyorum bu örnekte olduğu gibi ekleme yaparsak güzel şeyler olacağından emin olabilirsiniz,göstereceğiniz hassasiyet için şimdiden teşekkür ederim,iyi forumlar.

kPNtdej.jpg

Merhaba flatcast.biz takipçileri bugün sizler için chat (sohbet) alanını öne çıkaran bir tema çalışması yaptım,sadeliğin ön planda olduğu bu tema çalışmamızda göze herzaman hoş gelen siyah, gri renklere yer verilmiş olup butonlarda ise beyaz yazı rengi tercih edilmiştir, temamız bu sayede radyo dinleyicilerinizinde gözlerini yormayacak ve radyonuza girdikleri zaman hemen çıkmayacaklardır. Bu çalışmamıza ilgi gösterecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum indirdiğiniz temamızı iyi yayınlarda kullanmanız dileğiyle.

Renksizgazete

Kurucu
Yönetici
Başkan
Reaksiyon puanı
12,789
Abim cok önemli bir konuya deginmissin bende son temamda bu ise ufaktan bir metin eklemistim ilgin icin cok tskler sonuna kadar bende bu konunun altına imzamı atıyorum

A

Asil Bayrak

Guest
Abim cok önemli bir konuya deginmissin cok tskler bende elimden geldigince bu konuya dikkat edcegim inş forumumuz en iyi yerlere gelir hep birlikte

Moderatör tarafında düzenlendi:

ebrumm06

Mevsimlerin Suçu Yok, Senin Yoklugun Soguk!
Grafiker
Reaksiyon puanı
3,746
Web sitesi
radyo.flatcast.biz
abim emegine saglık. Güzel bir konuya deginmişsin. bu konuya önem verecegim

LaZGüLü

Flatcast.biz Forumun Laz'ı
Grafiker
Reaksiyon puanı
763
Web sitesi
www.facebook.com
WebSite
Siteye Git
Böyle bir bilgilendirme güzel düşünülmüş bir çoğumuzun sosyal paylaşımlar da bilgi eksikliğimiz var ve bu bilgilendirmeler le daha faydalı olabiliyoruz verdiğimiz emeklerin karşılıgını almış oluruz

sewdalinkaa

Flatcast.biz
Vip
Reaksiyon puanı
3,180
Bilgilendirme için teşekkürler

ustahakki

Flatcast.biz
Yönetici
Moderator
Reaksiyon puanı
10
Web sitesi
www.tireboluhaber.net
WebSite
Siteye Git
bilgilendirme için teşekkürler etiket önemli
Etiket önemli evet fakat etiketin nasıl seçildiğide çok önemli,etiket mutlaka konu başlığını içeren kelimelerden seçilmeli ve en fazla 3-4 kelime olarak eklenmeli.
Güzel düşünceler için çok teşekkürler arkadaşlar.

Libero

Üye
Üye
Reaksiyon puanı
28
Teşekkürler bilgilendirmeye

Atakan

Flatcast.biz
Psp
Reaksiyon puanı
2,706
Emegine saglık güzel paylasım icin sağol

Funda

Flatcast.biz
Üye
Reaksiyon puanı
1,396
emeklerinize sağlık

CaRizMa

Grafiker
Grafiker
Reaksiyon puanı
202
Güzel Paylasim icin Tesekkürler
Emeginize Saglik​

maviela

Flatcast.Biz
Grafiker
Reaksiyon puanı
1,699
Emeğinize sağlık güzel paylaşım adına teşekkürler.

Üst Alt