• Merhaba Grafikseverler. PSP grafik çalışmalarımız ayrı bir siteye taşınmıştır. Dersler birinci seviyeden başlayıp ileri seviyeye doğru olup ders uygulamaları konusunda tüm bilgileri , malzemeleri PSPARENAbu linkte bulabilirsiniz. Yaptığınız çalışmaları psparenatr @gmail.com adresine mail olarak gönderdiğinizde çalışmalarınız değerlendirilip sitede yayınlanacaktır. Şimdiden çalışmalarınızda başarılar diler, gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

egiLmez

Üye
Üye
Reaksiyon puanı
101
emegine yüregine sağlık inci... logonuz 2 yerinde degil 10 yerinde olsa sonuna kadar hak ediyorsunuz muhteşem temalarınızla ...Harkuladesiniz iyiki bu siteye girmişim sizin emeklerinize yayınımda yer verme fırsatı buldum özellikle teşekkürederim sizeeeeee ♥ gll gll gll gll gll gll

i.N.C.i

Grafiker
Grafiker
Reaksiyon puanı
11,734
emegine yüregine sağlık inci... logonuz 2 yerinde degil 10 yerinde olsa sonuna kadar hak ediyorsunuz muhteşem temalarınızla ...Harkuladesiniz iyiki bu siteye girmişim sizin emeklerinize yayınımda yer verme fırsatı buldum özellikle teşekkürederim sizeeeeee ♥ gll gll gll gll gll gll
çok tesekkürler bu güzel yorum için... ♥ Aşk'la kullanın...

egiLmez

Üye
Üye
Reaksiyon puanı
101
İNCİ bu temayı da rica edebilirmiyim ben mümkünse yorumları tamamladım EGİLMEZ yazarsanız sevinirim ♥

Renksizgazete

Kurucu
Başkan
Reaksiyon puanı
3,354
Emegine yüregine saglık harika paylasım icin cok tesekkürler.. tebrikler

Cankan06

Üye
Üye
Reaksiyon puanı
27
Emegine yüregine saglık harika paylasım icin cok tesekkürler