• Merhaba Grafikseverler. PSP grafik çalışmalarımız ayrı bir siteye taşınmıştır. Dersler birinci seviyeden başlayıp ileri seviyeye doğru olup ders uygulamaları konusunda tüm bilgileri , malzemeleri PSPARENAbu linkte bulabilirsiniz. Yaptığınız çalışmaları psparenatr @gmail.com adresine mail olarak gönderdiğinizde çalışmalarınız değerlendirilip sitede yayınlanacaktır. Şimdiden çalışmalarınızda başarılar diler, gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

Renksizgazete

Kurucu
Başkan
Reaksiyon puanı
3,110

Flatcast radyo djleri icin 4 degisik renklerde temalar hazirladim.Turkuaz renkte bay dj flatcast radyo teması,Kırmızı renk tonunda bay djlere flatcast radyo teması,mavi renkli bay dj flatcast radyo temasi ve bay djlere haki renkte flatcast radyo teması var.Bayan djlerimiz icinde öncelikle Pembe renkli flatcast radyo temamız var,bayan djler icin diger renklerimiz turkuaz,haki ve,kırmızı renklerde flatcast radyo temalarımız var.Romantik cift temalarini seven djlerimizide unutmadim tabiki haki,turkuaz,mavive kırmızı renklerdeki romantik cift flatcast radyo temalarimi kullanabilirler

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

Barbaros

Flatcast.biz
WebMaster
Reaksiyon puanı
2,415
Güzel paylaşım için emegine yüregine saglik tesekkürler

Asi-Bayram

Ah şu kɑliteli insɑn rolleriniz yok mu, Bitiyorum.
Grafiker
Reaksiyon puanı
4,074
qüzel paylasım adına tesekkurler emeqine saqlık

Cansu35

Üye
Üye
Reaksiyon puanı
2
tema harika olmuş emeğine yüreğine sağlik en sondaki mavi renkli olana CANSU yazma imkaniz varmı acaba ?

TAMER✩39

Flatcast.biz
Grafiker
Reaksiyon puanı
3,507
emeğine yüreğine sağlık güzel paylaşım adına teşekkürler ata

Dert-Zengini

Flatcast.biz
Yönetici
Admin
Reaksiyon puanı
4,694
Emeğine Yüreğine Sağlık, Güzel Paylaşım için Teşekkürler..