Welcome to Flatcast.Biz

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

VIDEO Flatcast - yayına giren dinleyicilerin ip adreslerini görmek artık mümkün

HaLiL_66

Vip
Vip
Reaksiyon puanı
214
Web sitesi
www.websus.org
Önceden güvenlik amacıyla radyo sayfasına girenlerin ip adreslerini öğrenmek için ekstra kod eklemek zorunda kalıyorduk fakat rulet gibi platformlar bu çözümü ortadan kaldırıyordu.
Artık temanızda bulunan yani radyoda bulunan bütün dinleyicilerin ip adreslerini öğrenmek bu sitede oluşturduğunuz kodlarla mümkün olacaktır.
Öncelikle kodu temanıza eklemek için siteye kayıt olmanız gerekiyor. Kayıt olmak için ve sonra radyo bilgilerinizi girdiğinizde oluşan kodu temanıza videoda gösterildiği gibi ekleyin.

Güzel paylaşım için emegine yüregine saglik tesekkürler

Emeginize sağlık paylaşım için teşekkür ederim

Halil herkesin merak ettigi ip harita konusuna deginmissin cok detaylı güzel bir anlatım olmus cok tesekkürler

Temaya eklenmesi güzel. Ben deneyecegim. Teşekkürler Halil.

Merhaba iyi çalışmalar;
Ben izledim videoyu ama anlayamadım kodu ekledikten sonra ıp adreslerini nerden görebileceğiz ve bu kodu nerden alacaz..Tşkler şimdiden

Merhaba iyi çalışmalar;
Ben izledim videoyu ama anlayamadım kodu ekledikten sonra ıp adreslerini nerden görebileceğiz ve bu kodu nerden alacaz..Tşkler şimdiden
Kodu vermiş olduğum linkteki siteye kayıt olarak alabilirsiniz radyo bilgilerinizin sitede olması gerekiyor yani radyonuzun sid numarasından bahsediyorum.
Daha sonrasında oradaki oluşan kodu temanızda picture resim alanına eklediğiniz zaman ip adreslerini yine o siteden takip edeceksiniz.
Yani takip etme işlemi videodaki bölümden yapılıyor.

Kodu vermiş olduğum linkteki siteye kayıt olarak alabilirsiniz radyo bilgilerinizin sitede olması gerekiyor yani radyonuzun sid numarasından bahsediyorum.
Daha sonrasında oradaki oluşan kodu temanızda picture resim alanına eklediğiniz zaman ip adreslerini yine o siteden takip edeceksiniz.
Yani takip etme işlemi videodaki bölümden yapılıyor.
Çok Tşkederim Şimdi anladım iyi çalışmalar Saygılar..

Bir şey daha sormak istiyorum radyoda bulunan ıp adresini kaydolduqum site de görecekmi
Hayır kendinize ait olan panelde sadece siz görebilirsiniz bu ip kayıtlarını
Ayrıca bu site ücretsiz radyo adresi ve yönetim panelide sunuyor üyelerine ilerleyen zamanlarda site hakkında detaylı paylaşımlar yapacağım

Üst Alt