Welcome to Flatcast.Biz

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

TEMA flatcast bayan tema .... Konuşmak

GÖLGE-07

Vip
Vip
Reaksiyon puanı
9,992
konusmakt7ir4.jpg

Ekli dosyalar

• Konuşmak.fcp
    725 bayt · INDIRME: 27
Emeğine Ellerine Sağlık Musti can herzanki gibi güzel bir çalışma paylaşımına tsk

çalışmalarında bana göre nikin gibi.
gölge ışıkta görülür. gündüz insana bir serinlik sunar gece ise hem bakmak istersin insani acaip bir şekilde çeker bir taraftanda korkutur.
sende bir tuvale işler gibi işliyorsun karanlığın çekici gizemini.bende hem bakmak istemiyorum içinden çıkamıyorum çünkü her bir detayi izlerken ama kendimi bakmaktan da alamıyorum hatta içimden söyleniyorum yapmış yine Musti yapacağını bi kezde söyletme beni diyorum.
bu tarz sana çok yakıştı ben hayran hayran bakıp bir sözün hikayesini izliyorum.
demem o ki ben çalışmalarının hastasıyım emegine gönlüne sağlık

çalışmalarında bana göre nikin gibi.
gölge ışıkta görülür. gündüz insana bir serinlik sunar gece ise hem bakmak istersin insani acaip bir şekilde çeker bir taraftanda korkutur.
sende bir tuvale işler gibi işliyorsun karanlığın çekici gizemini.bende hem bakmak istemiyorum içinden çıkamıyorum çünkü her bir detayi izlerken ama kendimi bakmaktan da alamıyorum hatta içimden söyleniyorum yapmış yine Musti yapacağını bi kezde söyletme beni diyorum.
bu tarz sana çok yakıştı ben hayran hayran bakıp bir sözün hikayesini izliyorum.
demem o ki ben çalışmalarının hastasıyım emegine gönlüne sağlık
Bende temaya başlamadan önce baya düşünüyorum acaba nasıl bir çalışma yapsam da Gülce bacım bana yorum yazsın. Bende çünkü senin yorumlarına hastayım ...Sayılar bacım

emeğinize sağlık. EBRU yazarmısınız. tşklerrr..

Emeklernize sağlık elleriniz dert görmesin Sunshine Efsun yazarmısınız

@GÖLGE-07 can üste ebruu istek yapmıs gecen yıne sordu sana zahmet ılgılenırmısın kardesım

Üst Alt