Welcome to Flatcast.Biz

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

TEMA CANSU CAN Bayan tema Önemsedikçe

CANSU CAN

Grafiker
Grafiker
Reaksiyon puanı
2,398
onemsedikce1gf2a.jpg

Ekli dosyalar

• önemsedikce..fcp
    778 bayt · INDIRME: 11
wera beyeniniz için ben tşk ederim.sağolasınız

ben tsk ederim cansu can ayrıca dün sohbet yerinde size yapılan saygısızlık için kınama yazısı yazdım fakat yanlıs yere yazdım sanırım...ltfn bu tür insan! ciklarin düsüncelerini önemsemeyin 🌹

Wera ince düşünceniz için tşk ederim.Ben temayı zevk için yapıyorum beyenip isim yazmamı isteyenler beni onure eder.Yalnız bu üye nin bütün isteklerini yerine getirmişim sanırım hata kendinde takipte kalmamış konuyu o yüzden alamamış.Bunda benim sucum yok.Yazdıklrı saygısıca. Arada hadlerini bildirmek lazım butür hadsizlere.Yazmak zorunluluğum yok.önce bunu bilcek.Tema yapmışım.emek vermişim iyi yada kötü.ism rica etmiş onlarıda yazmışım. 6 tane kadar temasına isim yazdım.demeki takip edemediği için alamamış.BU da onun sorunu.Bugün iki temadaki sözleri anlarsa onun için yazdım.

ne cirkin cümleler ne kötü yazım sekli ...ücretli calısanınız mı kii velevki öyle olsa bile yazamasınız bu sekilde sizi kınıyorum kuzey yıldızı ypp..... bunu yazmıştım fakat mügecimin sayfasında denk geldim hadsize

süper yazmışınız eline sağlık olsun duyarlılık gösterip yazmışınız tsk

Güzel paylaşım için emegine yüregine saglik tesekkürler

Güzel paylaşımınıza tsk. Emeginize sağlık.

Güzel paylaşım için emegine yüregine saglik tesekkürler

Emeginize sağlık paylaşım için teşekkür ederim

elinize emeğinize sağlık teşekkür ederim harika süper

Üst Alt