Welcome to Flatcast.Biz

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

CÖZÜLDÜ Wep page maker kayan yazı boyutu sorunu

azizim

Üye
Üye
Reaksiyon puanı
1
arkadaslar benim indexs yapımında bir sorunum var bana yardımcı olabilecek arkadas varmı
wepmarker page kullanıyorum kayan yazı eldegıgımde calısmada tam olan kayan yazı boyutu
sıteye yükleyince yazı boyutları kücüyüyor bu nedeen kaynaklanır cözümü nedir yardımcı olursanız sevınırım

arkadaslar benim indexs yapımında bir sorunum var bana yardımcı olabilecek arkadas varmı
wepmarker page kullanıyorum kayan yazı eldegıgımde calısmada tam olan kayan yazı boyutu
sıteye yükleyince yazı boyutları kücüyüyor bu nedeen kaynaklanır cözümü nedir yardımcı olursanız sevınırım
Kayan yazı nın font ayarı vardır ölçüsünü ona göre ayarlıyın. Önizlemede bakarak yükseltip azaltabilrsiniz ölçüyü. @azizim

Teşekkürler

Emeginize sağlık paylaşım için teşekkür ederim

Kayan yazı nın font ayarı vardır ölçüsünü ona göre ayarlıyın. Önizlemede bakarak yükseltip azaltabilrsiniz ölçüyü. @azizim
YAPIM AŞAMASINDA AYARLARIM TAM ÖN İZLEMEDEDE TAM CIKIYOR AMA İNDEXS ANA SAYFAYA ATINCA KAYAN DJ İSİMLERİ KÜCÜK CIKIYOR CÖZEMEDİM
ekrangrnts2021-11-151apkwd.jpg

Üst Alt