Welcome to Flatcast.Biz

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

DUYURU tanışma

poyraz-alemdaroğlu

Flatcast.Biz
Üye
Reaksiyon puanı
2
selam arkadaşlarr ben antalyadan poyraz aranıza yeni katıldım öncelikle siteniz hayırlı uğurlu olsun inşallah güzel ve huzurlu şekilde kullanırsınız. ben adanalıyım ama antalyada yaşıyorum turizm sektöründe şoför olarak çalışıyorum emekliyim 53 yaşındayım buraya yeni gelmeme rağmenn bana yakın ilgi gösteren değerli arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum....saygılar

Ynt: tanışma

A.Selam hosgeldin Poyraz hayırlı olsun

Flatcastbiz de seni görmekten bizlerde mutlu olduk aramıza hoşgeldin poyraz :flatcastbizsuper: :bravooo: :bravooo:

Poyraz ailemize hosgeldin seni burada görmek bizi onure etti

aslm poyraz hq diniz ailemize umarım sende memnun kalırsın forum sitemizden seni aramızda görmekten onure oldum tesekkurler saygılar...

hepinize ne kadar teşekkür etsem yetmez saolun varolun ilk zamanlarımda böyle yanımdaysanız son zamanlarımı düşünmek bile istemiyorum...:))

hosgeldin poyraz hayırlı olsun

hosgeldiniz güzel forumlar

Üst Alt