Welcome to Flatcast.Biz

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

DUYURU Paintshop Pro Grafik Dersleri 20 Ocak Başlıyor!!!

melodi

Flatcast.biz
Grafiker
Reaksiyon puanı
9,593
bende katılmak isiyorum uygun görürseniz
Merhaba. PSP grafik çalışmalarımız ayrı bir siteyetaşınmıştır. Dersler ve ders uygulamaları konusunda tüm bilgileri bu linkte bulabilirsiniz. Yaptığınız çalışmaları
psparenatr @gmail.com adresine mail olarak gönderdiğinizde çalışmalarınız değerlendirilip sitede yayınlanacaktır. Şimdiden çalışmalarınızda başarılar diler, gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

melodi

Flatcast.biz
Grafiker
Reaksiyon puanı
9,593
Slm bende katılmak istiyorum.
Merhaba. PSP grafik çalışmalarımız ayrı bir siteye taşınmıştır. Dersler ve ders uygulamaları konusunda tüm bilgileri bu linkte bulabilirsiniz. Yaptığınız çalışmaları
psparenatr @gmail.com adresine mail olarak gönderdiğinizde çalışmalarınız değerlendirilip sitede yayınlanacaktır. Şimdiden çalışmalarınızda başarılar diler, gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

Nazar

Üye
Üye
Reaksiyon puanı
12
Verdiğiniz bilgi için ben teşekkür ederim. İnşallah yapabilirim☺

melodi

Flatcast.biz
Grafiker
Reaksiyon puanı
9,593
Verdiğiniz bilgi için ben teşekkür ederim. İnşallah yapabilirim☺
Elbette yapabilirsiniz. Keyif alacağınızdan eminim. Kolay gelsin. Sıkıntı yaşadığınız konularda yardım isteyebilirsiniz.

namso

Flatcast.biz
Üye
Reaksiyon puanı
17
katılmakıstesemnasılolacakne zaman bas vuracaz ne zaman katılacaz baslıyortyoksa gecmikaldık

melodi

Flatcast.biz
Grafiker
Reaksiyon puanı
9,593
katılmakıstesemnasılolacakne zaman bas vuracaz ne zaman katılacaz baslıyortyoksa gecmikaldık
PSP grafik çalışmalarımız ayrı bir siteye taşınmıştır. Dersler ve ders uygulamaları konusunda tüm bilgileri bu linkte bulabilirsiniz. Yaptığınız çalışmaları

Seyran

Flatcast.Biz
Vip
Reaksiyon puanı
761
PSP grafik çalışmalarımız ayrı bir siteye taşınmıştır. Dersler ve ders uygulamaları konusunda tüm bilgileri bu linkte bulabilirsiniz. Yaptığınız çalışmaları

Açiklama için tesekkür ederim Melodicigim ttt

Üst Alt