Welcome to Flatcast.Biz

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

nrlana

Flatcast.biz
Üye
Reaksiyon puanı
24
çok tsk ederim damla ilgine bloguma bunu indirdim ve ekledim önceden ama radyoya girip senin indeksi kullandım yayıncılar butonu var
onu tıkladığımda dj yayınlistesi IP yok diyor senin yazından sonra indeksteki yerine baktım oraya radyo linkini yazdım. bu seferde yayıncıları tıklayınca radyo sayfası tekrar açılıyor.senin cıvıl cıvıl indeks varya onu indirmistim emeklerine sağlık çok begendim.image 9 a radyo linkini ekledim ama dediğim gibi radyo ana sayfası açılıyor
hakkını helal et ne olur seni yoruyorum yayın saati butonunuza blogunuzun linkini demişin ya benmi bilemedim anlamadım

melodi

Flatcast.biz
Grafiker
Reaksiyon puanı
9,593
@nrlana indirdiğiniz text i bloka ayrıca kaydedeceksiniz. yeni blok oluşturacaksınız. radyonuzun linkini değil yeni oluşturduğunuz dj yayın saatleri texti nin linkini vereceksiniz.

melodi

Flatcast.biz
Grafiker
Reaksiyon puanı
9,593
@nrlana
1540973731578.png
bunun gibi ayrı bir tema gibi bloğunuza kaydediyorsunuz. Kaydettiğiniz linki yayın saatleri butonunuza ekliyorsunuz

nrlana

Flatcast.biz
Üye
Reaksiyon puanı
24
melodi yardımların ve duyarlılığın için çok tşk ederim ama galiba bende sorun var bu konularda blog açamadım ücretli falan diyince çekindim işin doğrusu yada bilemedim çokta hırslıyım günlerdir uğraşıyorum ama yapamadım.:(( sana sonsuz tşk ederim zamanını aldığım için.hakkını helal et.

melodi

Flatcast.biz
Grafiker
Reaksiyon puanı
9,593
@nrlana konu açıp uzak yardım isteyin. pc de olduğumuz bir gün uzak yardım yapayım. Radyo indexinizin bulunduğu hesap adresiniz neresiyse o hesapta yeni tema oluşturuyor gibi kaydedeceksiniz. Ben indexleri blogger hesabı üzerinden aldığım için görselleri ordan verdim. Yapacağınız tek şey indexinizin hesabının bulunduğu siteye düzenlediğiniz dj yayın listesini yeni blog olarak kaydetmek. Sonra da kaydettiğiniz linki index üzerindeki butona vermek

nrlana

Flatcast.biz
Üye
Reaksiyon puanı
24
damla sana nasıl tsk edecegimi bilemiyorum bıkmadan usanmadan yardımcı oldun. Allah razı olsun senden halletim sayende.Hersey gönlünce olsun inşaallah:)khv

melodi

Flatcast.biz
Grafiker
Reaksiyon puanı
9,593
Rica ederim @nrlana . Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana. Bu arada ben Damla değil Melodiyim :)))

nazlisam

Üye
Üye
Reaksiyon puanı
32
super olmussssssssssssssssssssssssssss ellerine saqlik tsklerrrr

nrlana

Flatcast.biz
Üye
Reaksiyon puanı
24
EVET YAAAAAA ÇOK ÖZÜR DİLERİM MELODİ SEVİNCİMDEM ŞAŞIRMIŞIMM