Welcome to Flatcast.Biz

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

DUYURU Inci dogum günün kutlu olsun

çok tsk Ata.sizler de iyi ki varsınız.. iyi ki tanıdım hepinizi...çok mutlu oldum. jest için de tsk:)

Son düzenleme:
çok tesekkür ederim Atakan... iyi ki varsınız :)

İncim doğum günün ve adminliğin kutlu mutlu olsun. Adminliği gerçekten hakettin. . Flatcast biz ailesinin minik bir doğumgünü hediyesi olan adminliğinde başarılarının devamını diliyorum. Tebrikler İncim brvbrvbrvbrvgllgllgllgll

Ablacım çok mutlu oldum.bugün unutulmazlarım arasına girdi..hepiniz iyi ki varsınız.. sizi sewiyorum ♥

Biz de seni çok seviyoruz adminim. Sen de iyki varsın. hep bizimle ol.

çok tesekkürler Renginay...

Doqum Günün Kutlu Olsunn İnci Nice Saqlıklı Yaşlara Adminliqinde Hayırlı Olsunn

tesekkür ederim

'Herşeyin En Güzeline Layıksın İncim Sen Beni Sevmesende Ben Seni Çok Seviyorum İyiki Doqdunn Canimsinn Herzamanda Öyle Kalıcaksın

inci1tkg4.jpg

@i.N.C.i DOĞUMGÜNÜN KUTLU OLSUN

eline emegine sağlık abla.çok duygulandım inan :) gll gll gll

canim arkadasim dogum günün kutlu olsun saglıklı mutlu nice senelere sevdiklerinle.hak ettigin yerdesin hayirli ugurlu olsun emeklerin var olsun canim benim gllgllgllgll

çok tesekkür ederim canım arkadasımm.. <3 gll gll

Sağikli mutlu ve bol gülücüklü nice senelere İnci..

çok tesekkür ederim.kocaman gülümseidm okuyunca :) gll

gllGuzell insann yürekli insan tanışmasak bile ben seni taa içten sevdimm sevqini hisseettim iyiki doqmuşssun iyiki varsin hepte ol hayirli uzun yillar doqum qunun kutlu olsungllVe adminliqinde hayirli olsun yakişir:)

çok tesekkür ederim. çok mutlu oldum.. yüreğe dokunmak dedikleri bu olsa gerek...yüreğime dokundun... sewgiyle... gll

Yüreğindeki samimiyet yüzyüze görüşmesekte taaa oralardan buralara ulaştı .Teşekkür ederim İNCİM....yeni yaşım kalbındeki güzellikleri önüne getirsin inşallah sevgi ve saglik dolu uzun uzun yıllar dilerim.gllgllgll

melekcimm çok tesekkür ederim.gözlerim doldu inan...içimi görmüşsün..yanımda oldugun için ayrıca tsk...sevgiler ♥ gll

Sevdiklerinle birlikte nice mutlu dogumgünlerine

çok tesekkürler Barbaros..

Doğum günün kutlu olsun İnci,Yeni yaşında tüm güzellikler seni bulsun,Hakettiğin Adminliğin hayırlı olsun çok sevindim gll

çok tesekkürler :) gll

Üst Alt