Welcome to Flatcast.Biz

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

CÖZÜLDÜ gülcan ismi ricam hareketsiz

renkssiz gazete beyy ben bu isimleri aldim fakat radyoya gelmiyor url snide aldim ama olmuyor

Tamam @guler58 sorunun ne olduğunu anladım. Bu gün bu sorunu çözmeye çalışacağım. Konuyu takipte kalın.

cokkkk tsk ederimmmmm melodi cannnn takipteyimm size zahmet mutlu olurumm cansinnn

Sanırım sonunda halledebildik. Umarım bu kez alabilirsiniz @guler58 aşağıdaki linklere göz atmanızı rica ediyorum. İçlerinden beğendiklerinizi alın.Ben denedim bu kez açılıyorlar.

melodim cann emek veren tum arkdslrada sizede sk ederim ricam otekilerrde gri beyaz kirmizu mavi alti kopyeli isimler vardi onlrdanda olursa cok sevinirim aldim oldu can

Yukarıda 2 link vermiştim. iki linkte toplam 20 tane isim var. Bu isimlerin url lerini başka bir siteten tek tek gif olarak aldım. İki linki de gözden gçirip beğendiklerinizi alın. @guler58

Emeğine Yüreğine Sağlık, Güzel Paylaşım için Teşekkürler..

Emeginize sağlık paylaşım için teşekkür ederim

Üst Alt