Welcome to Flatcast.Biz

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

DUYURU Forumda paylaşım yapan tüm üyelerin dikkatine

melodi

Flatcast.biz
Grafiker
Reaksiyon puanı
9,593
Merhaba arkadaşlar. Forumumuz yıllardır kaliteli paylaşımlara hizmet vermektedir. Ancak son zamanlardaki paylaşımlar görsel ve kalite açısından standartlarımıza uygun değiller. Paylaşım yapan arkadaşlarımdan ricam empati kurmalarıdır. Paylaştıkları resimleri kendileri tema , index ya da e-kartlarında kullanacaklar mı? Kendi kullanmayacakları görselleri paylaşmamalarını rica ediyorum bir kaç görsel aşağıda örneklendirdim.Bu resimlerle kaç kişi tema yapar .... Ya da paylaşan arkadaş bunlarla kendisi tema yapar mı. Bunlar en basit örnekler..... Lütfen arkadaşlar. Paylaştıklarınız kaliteli ve kullanılır malzemeler olsun. Zira bu paylaşımlar silinecektir bilginiz olsun. Forum kalitesini düşürmeyelim. Bazı resimler bir kaç kere paylaşılıyor. Bazı resimler youtube ekran görüntüsü gibi altında mikrafon butonu var. Bazı görüntüler özel facebook paylaşımları gibi. Fotoğrafın çekildiği tarih ve saat var. Hepsini burda görsellemek istemiyorum. Paylaşım yapan arkadaşlarsan ricamdır. Lütfen kaliyeti düşürmeyelim. Pixelleri yüksek ve paylaşılabilecek görselleri ön plana çıkaralım. Öncelikle empati kuralım. Kendiniz beğeniyor ve kullanabiliyor musunuz????
jpg-bayan-71vekyd.jpg
jpg-bayanresimler-1110kz2.png

jpg-bayanresimler-12m3kvo.png

jpg-bayanresimler-13887jpi.jpg

Son düzenleme:
Üst Alt