Welcome to Flatcast.Biz

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

DUYURU Forum Teması Hakkında ( Anket )

Forum temasından memnunmusunuz

• Evet çok memnunum

• Hayır beğenmedim

• Kararsızım

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

HaLiL_66

Vip
Vip
Reaksiyon puanı
214
Web sitesi
www.websus.org
Şuan kullanmış olduğumuz premium tema ilgili anket düzenliyoruz arkadaşlar.
Bazı üyelerimizde yavaşlama veya donma gibi durumlar oluyormuş fakat bu bazı kullanıcılarımızda olmuyor.
Temamızın performansından memnunmusunuz, görüntüsü ve hızı hakkında neler düşündüğünüz bizim için önemli olduğundan böyle bir anket yaptık.

Fikirlerinizi bizimle anket üzerinde oy vererek veya yorum yaparak paylaşabilirsiniz.

Son düzenleme:

BAS SAVCI

Flatcast.biz
Üye
Reaksiyon puanı
47
temalar cok guzel haartikalar hatta kendi temalarimdan daha kullanilisli ve cabuk inanin ilk defa kendi temalarimdan haric tema kullaniyorum hepinizin emeklerine cok tskler ediyorum varolun

MÜGE

Flatcast.biz
Yönetici
Ceo
Reaksiyon puanı
23,665
temalar cok guzel haartikalar hatta kendi temalarimdan daha kullanilisli ve cabuk inanin ilk defa kendi temalarimdan haric tema kullaniyorum hepinizin emeklerine cok tskler ediyorum varolun
Güzel yorumunuza teşekkür ederiz. khv

Üst Alt