Welcome to Flatcast.Biz

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

TEMA flatcast erkek tema .... Değiştik

GÖLGE-07

Vip
Vip
Reaksiyon puanı
10,046
degistikjnd09.jpg

Ekli dosyalar

• Değiştik.fcp
    580 bayt · INDIRME: 26
sayfayı tıklayıp bakalım Gölge neler yapmış diye yaslanıp izlemeye başladım
uzun ince bir yolda vedaları, vuslatları yolcu edip sözün kalp zulasında yankılanması eşliğinde yürüdüm.buton değişikliğindeki güzelliklere takıldı gözlerim. gülümsemesinden belli sözü tecrübe etmiş bir yolcunun yanından geçerken dedim ki,
insanı çıldırtıyor bu vefasızlıklar, had bilmezlerin çığırtgan egolarının seni bile haksız cıkarırcasına yüzsüzlüğünü boş ver . yolunda doğrusun sen devam et, istedikleri olmayanlar sen değiştin derler aldırma...
emeğine sağlık Gölge.paylaşımın için teşekkür ederim

Güzel paylaşım için emegine yüregine saglik tesekkürler

Ellerine Emeklerine Sağlık Musti Paylaşım için tsk

sayfayı tıklayıp bakalım Gölge neler yapmış diye yaslanıp izlemeye başladım
uzun ince bir yolda vedaları, vuslatları yolcu edip sözün kalp zulasında yankılanması eşliğinde yürüdüm.buton değişikliğindeki güzelliklere takıldı gözlerim. gülümsemesinden belli sözü tecrübe etmiş bir yolcunun yanından geçerken dedim ki,
insanı çıldırtıyor bu vefasızlıklar, had bilmezlerin çığırtgan egolarının seni bile haksız cıkarırcasına yüzsüzlüğünü boş ver . yolunda doğrusun sen devam et, istedikleri olmayanlar sen değiştin derler aldırma...
emeğine sağlık Gölge.paylaşımın için teşekkür ederim
İnsanın sen tek yorum yap diye tema yapası geliyor bacım. Bunca güzel satırları yazan eline yüreğine sağlık kardeşim.

Emeğine yüreğine sağlık harika paylaşım için teşekkürler tebrikler

Güzel paylaşımına tsk Emegine sağlık Mustican.

Emeklerine sağlık çok güzel paylaşım olmuş tebrikler

Üst Alt