Welcome to Flatcast.Biz

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

PAINTSHOP PRO TOP ALYCIANA _ My Versiyon

Sahmaran

Grafiker
Grafiker
Reaksiyon puanı
870
29yO8j.jpg

Tube:Sahmaran

Emeklerine sağlık paylaşım için teşekkürler

EMEĞİNE SAĞLIK Şahmeran hoşgörünüze sığınarak bir şeyi öğrenmek istiyorum bu psp çalışmalarınızda bir çalışma paylaşırken sanırım esinlendiğiniz yada alıntı olarak kullandiğiniz tasarım modelini seçiyosunuz ve üzerinde renk desen gibi formatlarının bir kısmını değiştirip imzanızı atıp sunuyorsunuz ve emeğe saygısızlık olmasın diyede aldıgınız yerin linkini paylaşıyosunuz yanılmıyosam merak ettiğim şey şu çalışmanızı inceledim evet ana tema olarak bir yabancı vatandaşın çalışmasını örnek almışsınız ama üzerinde baya bir değişiklik var farklı iki tube bile denebilir açıklama eklemeseniz peki buraya kadar çok güzel neden bu tasarım ruhu üzerinde yoğunlaşıp kendi emek ve üretiminiz olan bişey ortaya çıkarmıyosunuz çokmu zor bişey bunu neden diyorum biliyomusunuz arkadaşlar biz türküz ve dünyanın aslında en akıllı milletlerinden biriyiz girin herhangi bir siteye birtane türklerden alınma çalışma göremezsiniz neden ama neden.. bu soru hep takılır kafama..bu kadar beceriksizmiyiz bu yabanci kişilerin reklamını yapıyoruz her alanda onların ne kadar bize düşman oldukları ortada.. bu yazımı özellikle sizin için yazmiyorum ŞAHMERAN hanim sakın üstünüze alınmayın çalışmanızı inclrken aklıma geldi ve hoş görünüze sıgınarak yazdım bir başka arkadaşımın sayfasınada yazabilirdim bu mesajım burda psp çalışan tüm arkadaşlar genel olarak soruyorum yani saygılar ve iyi çalışmalar dilerim.....

Son düzenleme:
EMEĞİNE SAĞLIK Şahmeran hoşgörünüze sığınarak bir şeyi öğrenmek istiyorum bu psp çalışmalarınızda bir çalışma paylaşırken sanırım esinlendiğiniz yada alıntı olarak kullandiğiniz tasarım modelini seçiyosunuz ve üzerinde renk desen gibi formatlarının bir kısmını değiştirip imzanızı atıp sunuyorsunuz ve emeğe saygısızlık olmasın diyede aldıgınız yerin linkini paylaşıyosunuz yanılmıyosam merak ettiğim şey şu çalışmanızı inceledim evet ana tema olarak bir yabancı vatandaşın çalışmasını örnek almışsınız ama üzerinde baya bir değişiklik var farklı iki tube bile denebilir açıklama eklemeseniz peki buraya kadar çok güzel neden bu tasarım ruhu üzerinde yoğunlaşıp kendi emek ve üretiminiz olan bişey ortaya çıkarmıyosunuz çokmu zor bişey bunu neden diyorum biliyomusunuz arkadaşlar biz türküz ve dünyanın aslında en akıllı milletlerinden biriyiz girin herhangi bir siteye birtane türklerden alınma çalışma göremezsiniz neden ama neden.. bu soru hep takılır kafama..bu kadar beceriksizmiyiz bu yabanci kişilerin reklamını yapıyoruz her alanda onların ne kadar bize düşman oldukları ortada.. bu yazımı özellikle sizin için yazmiyorum ŞAHMERAN hanim sakın üstünüze alınmayın çalışmanızı inclrken aklıma geldi ve hoş görünüze sıgınarak yazdım bir başka arkadaşımın sayfasınada yazabilirdim bu mesajım burda psp çalışan tüm arkadaşlar genel olarak soruyorum yani saygılar ve iyi çalışmalar dilerim.....

Sevgili Hazarbey,

Sizin dediginizi nekadar çok istiyorum bir bilseniz..
Bu tür dersler hazirlayip PSP dünyasinda Türk bayragimizi dalgalandirmak bizlerin derslerin yapilmasini.
Grafik dünyasinda var böyle arkadaslar ama malesef çok az..
Suana kadar benim tanidigim en fazla 6 kisi çikar. Sizde biliyorsunuz farkli forumlarda karsilastik çok grafik ile ilgilenen ugrasan yetenekli arkadas var ama ders hazirlayip blogunda yada sitesinde yayinlayan çok az.
Sebebinide ben çok zaman isteyen bir ugras oldugu için saniyorum. Bir ders hazirlanmasi siteye yüklenmesi kolay degil.
Umuyorumki bu sitede dersleri takip edenlerdenden ders hazirlayip yayinlayan çikar.
Yapabilecek potansiyel görüyorum gzm

Benim site kapandi ama yakinda tekrar açmayi dusunuyorum.

Ders uygulamasina gelince,
PSP dünyasinda bu tür hazir anlatimlar baska arkadaslar tarifindan yapilsin diye paylasilir.
Amaç programin özelliklerini örneklerle ögrenmek fikir edinmek,
Derslerin basindada genelde belirtilir zaten.
Bu anlatimlari uygulayan kisiler kendi renk ve tubelerini kullanmalari öneriliyor. Baska renk ve tubeler ile çalisabilmek bile büyük bir basari.
Tabi uyguladiktan sonra link verilmesse buyuk ayip olarak gorunuyor. Baskasinin emegini kendi emegi gibi göstermis gibi olur.

Sevgili Hazarbey, sizi derslerime davet ediyorum siz bu isi yaparsiniz gibime geliyor.
Seviyorsunuz grafik ile ugrasmayi neden denemiyorsunuz.. slm

Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim.

Hazar bey evet bazi yerleri değişerek uygulama yapmamizda bir sorun yok.
Ama dersi hazirlayani belirtmedigimizde hazirlayan kişinin emeğine saygısızlık olmasın diye belirtiyoruz.
Dediğiniz gibi kendimiz hazirlasak dersleri bende yaptim bir kac uygulama ama bunu ders olarak yazip paylasacak kadar ustasi değilim bu işin .
Seyran ustammm sayesinde gecen sene öğrendim bu programi ama vakit bulupda gelistiremiyorum tabi.

Seyran ustammmm teşekkür ederim aciklaman icin güzel yürekli ustamttt

Güzel paylaşım için emegine yüregine saglik tesekkürler

Eline, emeğine sağlık. Güzel paylaşım için tsk

Emegine yüregine saglık harika paylasım icin cok tesekkürler.. tebrikler

Öncelikle seyran hanımın uzun açıklaması için çok teşekkür ediyorum seyran hanım sizin bu yapitiğiniz etkinliği can-ı gönülden destekliyorum ve bu güne kadar bildiğini böyle platformlarda çömertce sergileyen asla bildiklerini kendine saklamayan paylaşımcı bir yapiniz var bunu burda değil başka yerlerdede gördüm o güzel kordelalı diplomalarınızıda :))) güzel yüreğinizi kutluyorum vede sizin derslere katılmamamın nedeni sadece zamanımın çok fazla olmaması dikkat ederseniz paylaşımlarım bile aralıklarla oluyo çogu zaman gelemiyorum bile siteye şimdi dikkat cekmek istediğim nokta şu tabiki örnek aldıgınız emeğin kaynağını belirtceksiniz o emege saygıddır orda aynı düşüncedeyim yanlız ben şunu demek istedim ŞAHMARAN hanım örnek aldığı çalışmada sadece renk fonu değişmiş ve resimdeki bayanı değişmiş diyorumki bu kadarını yapabilen biri acaba diğer aksiyonlarıda uygulayamazmı temiz bir sayfa acıp oraya kendi, düşünce tasarimini örnek çalışmayı rehber alıp sıfırdan bir çalışma ortaya çıkaramazmıydı bence yapar gibi geliyo bana bu aşamaya gelmişse ve de kendi öz malı olup rahatça imzasını atmış olur çünkü orda sadece renk formatını değişip farklı bir resim koymak bunu ben yaptim deyip imzasını koymak hakkı bence yarım emek gibi... bakın yine bu sitede karşılaştım bir arkadas temasında diğer bir arkadaşın kullandığı sadece bir bayan resmini kullandıgı için diğer arkadaşa tepki koydu benden çaldın diye ki arkadas tamamen farklı formatta çalışmış vede sadece resmi kullanmış ki resmi bence herkes kullanabilir benim burdaki niyetim sizleri eleştirmek değil arkadaşlar yanlış anlamayın lütfen ... sizleri biz yaparız bizde bu yetenekte kabiliyette var... diye cesaretlendirmek hadi bizde yaparız gayretini yüklemek icin yazdım yaptiklarınızı kıskanmıyorum bilakis tebrik ediyorum ki benim tek kare PSP çalışmam olmadı bu güne kadar bu konuda iddiam da olamaz çünkü program hakkında bilgim yok özellikle SEYRAN hanim sizi çok yetenekli görüyorum ve bu işi siz yaparsınız eminim aaahhh ahhh.. ne çok isterdim fikrinizi kabul etmiyorum yaparsınız evel ALLAH buna inancim sonsuz tekrar selam ve saygılarımı sunar iyi çalışmalar dilerim....

Not : İlla ders olarak yayınlamanız şart değil sadece çalışmanız öz be öz sizin eseriniz olsun.. bu bile yeterli..

Son düzenleme:
Emeğine Yüreğine Sağlık, Güzel Paylaşım için Teşekkürler..

Teşekkür ederim güzel yorumlariniz icin .
Elbette Hazarbey kendi grafik calismalarimda var bakarsaniz paylasimlarima bir kac tanesini paylastim.
Biraz daha vakit ayirmam lazım Psp icin ama şu an o vaktim yok malesef.
Yorumunuz için teşekkür ederim saygilar.

Ellerinize, emeğinize sağlık.
Paylaşım için çok teşekkür ediyorum.

emeklerinize sağlık

Emegine saglik güzel paylasim icin sagol

Emeğinize sağlık güzel paylaşım için teşekkürler

Güzel yorumlarınız için teşekkür ederim beğenen yüreklerinize sağlık.

Emeginize saglik güzel paylaşım adına tsk

emeklerinize sağlık. paylaşım için tsk

Üst Alt