Welcome to Flatcast.Biz

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

CÖZÜLDÜ slmmm

Merhaba @erdaal kendi adınıza yapmış olduğunuz isteğinizi gerçekleştirebiliriz. Forum kurallarımız gereği başkası adına yapılan isteklere cevap veremiyoruz. maviş*gözlüm forumumuza üye olup kendi isteğini yaparsa memnuniyetle isteğini cevaplayabiliriz. Anlayışınız için teşekürler. Konuyu takipte kalın.

selamlar; sizlerden, sarı-mavi-gri-kırmızı renklerde,, m€0mm yazmanızı rica ediyorum mümkünse kolaylıklar dilerim....iyi çalışmalar.

slmm sizlerden dj isimleri istiyorum dj mavi*gözlüm erdal*69 tsklerr

slm arkadaslar bende dj isimleri istiyorumm bayburtlu69 ve erdal69 istiyorum tskk

mrb kolay gelsin ben tema isiyorum isitiyorum dj yusuf harekli olan ve tema siyah beyaz olursa

size zahmet yapabilirmisin ismim yusuf harekli olursa memnun olulrum tema üstünde bi kaçtane güzel tema siyah beyaz şimdiden tşkler ederim

Üst Alt