• Merhaba Grafikseverler. PSP grafik çalışmalarımız ayrı bir siteye taşınmıştır. Dersler birinci seviyeden başlayıp ileri seviyeye doğru olup ders uygulamaları konusunda tüm bilgileri , malzemeleri PSPARENAbu linkte bulabilirsiniz. Yaptığınız çalışmaları psparenatr @gmail.com adresine mail olarak gönderdiğinizde çalışmalarınız değerlendirilip sitede yayınlanacaktır. Şimdiden çalışmalarınızda başarılar diler, gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

Slm Hayırlı Kandiller

tuna

Flatcast.biz
Grafiker
Cümleten slm Arkadaşlar hayırlı kandiller mutlu huzurlu keyifli forumlarınız olsun arkadaşlar bir küçük açıklama yapmak zorunda olduğumu düşünüyorum ben dsg45 ramazan başından ayın 10 kadar hastahanedeydim paylaşımlarda bulunamadım tüm admin ve yöneticilerden sayın konuklarımızdan özür diliyorum rahatsızlığımdan dolayı işimide bıraktım bundan sonra bol paylaşımlarda bulunmayı nasip etsin rabbim hepinizi saygıyla selamlıyorum

LaZGüLü

Flatcast.biz Forumun Laz'ı
Grafiker
aleyküm selam arkadaşım sanada hayırlı kandiller .çok geçmiş olsun allah şifa versin herşeyin hayırlısını nasip etsin. seni aramızda görmekten mutlu oluruz tekrardan hoşgeldin flatcastbizsuper

tuna

Flatcast.biz
Grafiker
oley değerli yorumlarınıza tşk ederim h buldum yine aranızda olmaktan kıvanç duyarım onurlandırdınız beni Tüm can arkadaşlara ayrı ayrı tşk ediyorm

Renksizgazete

Emekli Kurucu
Yönetici
Başkan
Slm Hayırlı Kandiller

Tuna Abim öncelikle cok gecmis olsun seni yeniden aramızda görmek cok güzel varligin bize güc veriyor Hayırlı kandiller abim