• Merhaba Grafikseverler. PSP grafik çalışmalarımız ayrı bir siteye taşınmıştır. Dersler birinci seviyeden başlayıp ileri seviyeye doğru olup ders uygulamaları konusunda tüm bilgileri , malzemeleri PSPARENAbu linkte bulabilirsiniz. Yaptığınız çalışmaları psparenatr @gmail.com adresine mail olarak gönderdiğinizde çalışmalarınız değerlendirilip sitede yayınlanacaktır. Şimdiden çalışmalarınızda başarılar diler, gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

CÖZÜLDÜ selam arkadaşlar ben radyo açmak istiyorum radyonun ismi seheryeli fm olursa sevinirim indesx secim size bırakıyorum ebatları büyük olursa sevin

sudenaz55

Üye
Üye
Reaksiyon puanı
10
selam arkadaşlar ben radyo açmak istiyorum radyonun ismi seheryeli fm olursa sevinirim indesx secim size bırakıyorum ebatları büyük olursa sevinirim şimdiden emegi gecen arkadaşlara tşk ederim haritada eklerseniz memnun olurum tşkkk

melodi

Flatcast.biz
Yönetici
Başkan
Reaksiyon puanı
7,123
Forum kurallarımız gereği 100 yorumu tamamladığınızda radyonuz kurulacaktır. İlginiz ve anlayışınız için tskKonuyu takipte kalın

sudenaz55

Üye
Üye
Reaksiyon puanı
10
selam arkadaşlar ben radyo açmak istiyorum radyonun ismi seheryeli fm olursa sevinirim indesx secim size bırakıyorum ebatları büyük olursa sevinirim şimdiden emegi gecen arkadaşlara tşk ederim haritada eklerseniz memnun olurum tşkkk