Welcome to Flatcast.Biz

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

DUYURU SELAM ARKADAŞLAR BEN BİR KONUDAN MUZDARİBİM.SİZİN İNDEX Çİ ALİCAN BEY E DUYURUM

K@RCIC€GI

Flatcast.biz
Grafiker
Reaksiyon puanı
33
SELAM SAYIN ARKADAŞLAR,
BURAYADA INDEX BIR KAC FORUMDA OLAN ALİCAN BEY .GÜZEL İNDEXLER YAPIYOR TEBRİK EDERİM...
AMA EMEGE SAYGI SIFIR...ALİCAN BEY ARKADAŞIM İNDEXLERİNDE BENİM ŞİİRLERİ KULLANIYORSUN VE ALTINA KENDİ İMZANI ATIYORSUN.... SİBEL KILÇIK :(K@RCIC€GI) O YAZDIGIN ŞİİRLERİN HEPSİ KİTAPLARIMDAN .... YASAL YÜKÜMLÜLÜGÜ ( TELİF HAKKI ) VAR ARKADAŞIM .KULLANIYORSAN EMEGE SAYGI GÖSTER VE BENİM ADIMI YAZ ..BASKA HIC BIR YERDEN ULASAMADIGIM ICIN BURADAN YAZILMISTIR @Alican™

gvylnk8v.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

TAMER✩39

Flatcast.biz
Grafiker
Reaksiyon puanı
3,515
Web sitesi
populerfmm39.blogspot.com.tr
öncelikle uyarı için tskler karçiçeği sibel emeğine yüreğine sağlık hayırlı olsun kitabın arkadaşım yalnız konuyu belki arkadaş görmez bide özelinden yazsaydın özelinden ulaşma sansı var yapılan hiç hoş bir şey değil lakin şunuda unutmamak lazım kimse ordaki yazılan şiirin senin olduğunu bilmez siirin altına sibel kılçık diyede eklemeliydi ha eklemeyeceksende kullanmayacaksın önce emeğe saygı olmalı
indexteki imzayı değiştirseler hoşuna gidermi acaba arkadasın
sibel index yapan birisi tutki alicanın indexini aldı alican yazısını sildi karçiçeği yazdı indexe alican ne der acaba buna
demez mi bu indexi ben yaptım kendi yapmıs gibi imzasınıda atmış
hatasını anlayacaktır ve düzeltecektir alican arkadaşım her ikinizinde emeklerine sağlık emeğe saygı

EsmacA

Flatcast.Biz
Vip
Reaksiyon puanı
1,545
Uyarınız için teşekkür ederiz Karçiçeği.Fakat yazınızda düzenleme yapmak zorunda kaldım.Herkes o şiirlerin size ait olduğunu bilemez bilenler olabilir.''ÇALMAK'' kelimesi önyargılı olmuş.Anlayacagınızı umuyorum..

A

Asil Bayrak

Guest
Uyarı icin tsk Karciceqi zaten konuyu acarken arkadası etiklemissiniz foruma qeldiqinde konuyu qörecektir bizde konu ile ilqileniriz forum yönetimi olarak tekrar tsk ederiz sayqılarımızla

Alican™

Grafiker
Grafiker
Reaksiyon puanı
196
Evet Okudum Karçiçeği ben ben hep aynı şiiri kullanıyordum haklısınız ben onu araştırmam lazımdı hoşuma gitti onu aldım bi yerden ama sizin özel şiiriniz olduğunu bilmiyordum kusura bakmayın özür dilerim bir daha kullanmam

Alican™

Grafiker
Grafiker
Reaksiyon puanı
196
Yönetimden ricam bütün indexlerimi panelden kaldırımısınız

K@RCIC€GI

Flatcast.biz
Grafiker
Reaksiyon puanı
33
Teşekkürler arkadaşlar .İndexler kalkmasın elbette siz index eklentilerinde şiir adını değişebilirsiniz .Dosya eklentisinde şiiri yada ismizi silip benimkini yazabilirsiniz daha basit olur.Paylaşşımlar düzelir .Ayrıca tüm arkadaşlar teşekkür ediyorum .Alican bey sizede teekkür ediyorum .Eklentilerde isimleri değiştirmeniz yeterli.Teşekkürler

Üst Alt