Welcome to Flatcast.Biz

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

CÖZÜLDÜ radyo düzenleme

asabibey

Üye
Üye
Reaksiyon puanı
384
selam abilerim ablalarim ben uctane radyo kullaniyorum bunun fazla oldugunu biliyorum bana yardimci olursaniz cok sevinirim ben bu islerde acemiyim radyonun biri kokden silinecek bitanesi kullanmaya hazir digeriyse duzenlenecek harita konulacak yardimci olursaniz memnunolurum emeklerinize yureklerinize saglik simdiden sizlere zahmet veriyorum cok ozurdilerim buda radyo islerinden anlamadigim icin sizlere zahmet veriyorum hakkinizi helaledin allah yardimciniz olsun hepinize sevgiler saygilar yardimci olursaniz minnettar olurum

Yardım sartlarını daha önce konusmustuk 200 yorum yaparsanız yardım isteginiz yerine getirilecektir

Radyo düzenlenmistir

emeklerinize sağlık

bayram abim emegine yuregine saglik allahraziolsun hakkini helalet abi senide yordum bu guzel calismandan oturu tebrikediyorum abi isin rastgelsin tum ekibe selam ve saygilar

Güzel Paylasim için Tesekkürler Emeginize Saglik

Üst Alt