Welcome to Flatcast.Biz

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

DUYURU Radyo Slow Time Emek Hırsızı Tamer ( desifre )

gizem06

Vip
Vip
Reaksiyon puanı
644
Hepimizin ortak noktası emek hırsızları..bizler gunlerce ugraşalım emek verelim emek hırsızları imzayı itinayla silip kendi imzalarını atıp sırf karşı cinsine hava atmak için değişsinler ohh ne alaa bende ayakta alkışlıyorum arkadaşı ve bu gibi arkadaşları...imza silme yetenegini çizimede harcasalar daha cok alkışlardık ama bu durumda sadece gülüyoruz malesef....
Forumlarda emek hırsızlarını deşifre etmek icinde ayrı bölüm açılsa guzel olurdu aslında..
Bu gibi terbiyesizliklerin biraz önüne geçilebilirdi belki...

tamer sahte imzası ile benim indexim

ve orjinal indexim
ön izleme --> INDEX - gizem06 - 2019-2020 index - Brown

Moderatör tarafında düzenlendi:

i.N.C.i

Grafiker
Grafiker
Reaksiyon puanı
12,142
bitmediler, bitmiyorlar...sadece kınamakla yetinebiliyoruz malesef...

İ.S.A.D.A.M.İ

SAMSUN-ALİ
Üye
Reaksiyon puanı
13,025
oo onlarla ben cok ugrasdim cok ama bi turlü baş edemedim onların yüzünden devamli arayış içindeyim devamli imza değişiyorum ama yinede hoş olmuyor artık onlari allaha emanet ettdim

BİTMEZ BUGİBİ EMEK HIRSİZLARİ

Son düzenleme:

gizem06

Vip
Vip
Reaksiyon puanı
644
umud ediyoruz bitmeselerde azalacaklar inşallah :) yorumlarınız icin tsk arkadaslar

Renksizgazete

Kurucu
Yönetici
Başkan
Reaksiyon puanı
12,792
Yazıklar olsun utanmadan imza silip kendi imzalarını atıyorlar

melodi

Flatcast.biz
Grafiker
Reaksiyon puanı
9,593
Pes doğrusu pes bu kadar olmaz.temalardan sonra indexlere mi başladılar

Dert-Zengini

Flatcast.biz
Vip
Reaksiyon puanı
5,473
yazıklar olsun bildiğim kadarıyla Tamer index yapmayı bilmiyordu, ne yazıkki hırsızlık yapmayı öğrenmiş,emek hırsızlarını ALLAH bildiği gibi yapsın inşallah.

TAMER✩39

Flatcast.biz
Grafiker
Reaksiyon puanı
3,515
Web sitesi
populerfmm39.blogspot.com.tr
öncelikle emeğine sağlık gizem temalardan sonrada indexlerde gelmiş sıra indexlerde imza silinmesi bu kadar kolay mı tema yapmayı bilmiyorlar index yapmayı bilmiyorlar ama gel gör ki imza silmeyi çok iyi biliyorlar ne kadar uzun uzadıya yazsak boş yazsak boş emeği alıpta kendi emeği gibi göstermesi hiç hoş değil yazık ne diyelim
derya tamer diye bahsettiğin inşallah ben değilimdir arkadaşım :))))))))

Üst Alt