Welcome to Flatcast.Biz

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

CÖZÜLDÜ Radyo istek

çilek

Flatcast.Biz
Üye
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar arkadaşlar ben bi radyo kurmanızı r.c ediyorum.ismi SONSUZ FM blogspotolursa sevinirim.kurucular Yunus Kutay sorumlular Sude-- Periciq--Gül-- Sema dj isimleride bunlar .seçiceniz indeks seçimi sizden hoş ve güzel bi indeks olursa menun olurum)çok şey istiyosun demeyin bilmeyen için çok geliyo benim gibi))şimdiden ilgilenicek arkadaşlara sonsuz tşkler ediyorum

Ynt: Radyo istek

Paylasım adına tskrler çilek. ilgileniyorum isteginizle en kısa sürede tamamlayacagım. Konuyu takipte kalın

Arkadaslar ilgileniyor isteginizle konuyu takipte kalınız

Çok teşekkür ediyorum ilgi ve alaknıza sağolasınız arkadaşlar :flatcastbizsuper:

Ebruu Tesekkürler

teşekkürler ebru

istek ve paylaşım adına tesekkurler çilek

kolay gelsin ebru emeklerin için tesekkurler tebrikler tebrikler

ebrumdaniirliindexjyrph.jpg

Radyonuz hazır.Radyo bilgilerinizide mesaj ile gönderiyorum iyi günlerde kullanın

konu paylaşım isteqiniz ve forumumuzu tercih ettiqiniz için tesekkurler çilek

emeqine yüreqine saqlık cann ilqi ve alakan için tesekkurler

kardesim kolay gelsin simdiden sağol

Çokkkk çokk tesekkurler ellerinize emeğinize yüreğinize sağlık çok güzelll olmuşşş çok sağolun Ebru

rica ederim çilek güle güle kullanın.. radyonuzun bilgileride ileti olarak yolladım size

evet aldım bilgileri çok tşkler ebru :flatcastbizsuper:

ebrusss cok tesekkürler

Üst Alt