Welcome to Flatcast.Biz

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

CÖZÜLDÜ radyo istegi

kaptan05

Flatcast.Biz
Üye
Reaksiyon puanı
0
RADYO-TASOVA-KARLIK isimli radyom olsun istiyorum bana bu konuda yardimci olacak arkadaslarima şimdiden tsekkür ederim
radyo sahibi KAPTAN05 (FETI BAHAR) dj kaptan05 *dj*dj
gönüllerin radyosuna hos geldiniz

saygilarimla kaptan05 (fetibahar)

Ekli dosyalar

• 10312618_759638827420693_4188461890958681941_n.jpg
    10312618_759638827420693_4188461890958681941_n.jpg
    102.4 KB · INDIRME: 13
Ynt: radyo istegi

:tesekkur:

İlgilniyorum hemen konuyla feti abi. takipte kalın

konu için tesekkurler kaptan konuyu takipte kalınız

Kaptan05 Radyonuz hazırdır. 100 Yorum tamamlandığında radyonuz teslim edilecektir. Keyifli Forumlar.

herkese kolay gelsin emeğinize ellerinize sağlık ilgilenen ilgilenmeyen herkese tsk ederim bu radyoculuk bir sevda isidir dostluk kazansın arkadaşlar

Emeğinize Sağlık ,Paylaşım için Teşekkürler...

Emeğinize sağlık

güzel yayınlar dilerim kaptan.emegine saglık ali :flatcastbizsuper: :bravooo: :bravooo:

Güzel paylaşım için emegine yüregine saglik tesekkürler

tsklr iyi yayınlarınız olsun şimdiden

Emegine saglık güzel paylasım icin sağol

emegine saglik

Güzel Paylasimlar için Tesekkürler Emegine Saglik
iyi Yayinlarda Kullaniniz

arkadaşlar herkese cok tşk ederim ilgi ve alakaniza. ilk acılan radyomun yayın şifresi hariç tüm şifrelerini acemiliğimden dolayı kaybettim gelen msj silinmiş. bayram kardeş sagolsun zahmet ettiler. ikinci istegimede cvp veren ali kardeşim radyoyu açtım dedi ama 100 yorum yapmam gerektiğini ve 100 yorumdan sonra teslim edileceğini söyledi ben çalışan biriyim akşam eve gelince iki saat bi müzik çalarim birki dost eşlik eder diyordum maalesef hevesim kırıldı .ben 100 yorumu nereye yapacagimi bile bilmeden nasil yapayım bu site hakkında bilgim hiç yoktu ve yârim kaldi ...canınız sagolsun ben gereğini yapamadım ve hevesde kalmadi bana acilan radyolari kapata bilirsiniz saygılarimla hakkınızı helal ediniz... kaptan05 :(

Radyoları neden kapatalım öyle bir uygulamamız yok ilk isteginizn den 1 ay sonra 2 istegi yapabilirsiniz mesaj yazmadan yani 30 Kasımda yeni istek yapabilirsiniz

kaptan05 Radyonuz şuan hazırda bekliyor 30 kasımda tekrardan istek girin, bütün bilğileriyle size teslim edeyim. Keyifli forumlar.

:tesekkur: :cay: :tesekkur: :cay: :tesekkur: :cay: :tesekkur:

Üst Alt