Welcome to Flatcast.Biz

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

PAINTSHOP PRO PSP Etüt Odası Acıklaması

Hüzünlüyıllar

Grafiker
Grafiker
Reaksiyon puanı
604
Merhaba Arkadaşlar

Buradaki amacımız psp çalışmalarında daha iyi olmak bilmediklerimizi ögrenmek

ve en iyilerden olmak,Tubelerden renk almak,en iyi tubeyi kullanmak ve bildiklerimize daha yeni bilgiler eklemek.

Her hafta sonu sizlere Tube,Mask ve Deko verilecek sizler serbest çalışmalar yapacaksınız

ve sizlere verilen materyallerin hepsini kendi serbest çalışmanızda kullanacaksınız.

1 hafta sonra herkes kendi çalışmasını ekleyecek ve yapılan çalışmalara not verilecek,

Yani her türlü eleştiriye açık olmanız gerekiyor,dediğim gibi yapılan çalışmaya göre

herkese not verilecek en iyi notu alanın çalışması bir hafta boyunca portalda başta görünecek.

Bu bölümün yetkilisi ben Olacagım hayliyle notlarıda ben verecegim,arkadaşlar.

ilerki zamanlarda ilerlemeye bağlı olarak sizlerden

Tutorial yazmanızı istiyeceğim en iyi yazan ve en iyi notu alanın dersini kendi Blog,umda

yayınlayacagım ve Tutorial linkini TG,grupta paylaşacagım,umuyorumki çalışmalarınızın versiyonları yapılacaktır.

Bu grubu açmamızın nedeni PSP dünyasinda Türk grafikerlerinde olmasi

Ben istiyorumki bizlerinde dersleri olsun ve onlar gelip bizlerin dersini yapsın,bu yüzden en iyi olmak için

birbirimizle bir nevi yarışacak olmamız ve bu bizleri inanıyorumki en iyi ve başarılı olmak için azimle ilerlememizi sağlayacak

seyran hocam nasıl bana emek verip yetiştirmişse bende arkamda psp,de yetişmiş en iyi hatta en iyileri bırakmak istiyorum.
Katılacak olan herkese şimdiden başarılar diliyorum.
Hüzünlüyıllar

Moderatör tarafında düzenlendi:

melodi

Flatcast.biz
Grafiker
Reaksiyon puanı
9,593
Emeğine yüreğine sağlık Vahide. Umarım bu çabaların sonuç verir. Bizler de elimizden geleni yapmaya çalışırız. Ben varım diyorum. Teşekkürler

Renksizgazete

Kurucu
Yönetici
Başkan
Reaksiyon puanı
12,800
Vahıde .. degerli bilgilerini bizlerle paylasacagın icin cok tsk hepimize hayırlı ugurlu olsun

@ynur

PSP
Grafiker
Reaksiyon puanı
804
hayırlı olsun psp sevdalılarına başarılar diliyorum :) emeklerine sağlık vahide :)

tabiki katılıyorum

Son düzenleme:

Seyran

Flatcast.Biz
Vip
Reaksiyon puanı
761
Çok güzel düsünmüssün hüzüncümmm ttt
Bende varimmmm slm

Çok eglenceli keyifli olacak

Katilacak olan arkadaslara keyifli çalismalar basarilar diliyorummm!!..
gllgllgll

Üst Alt