Welcome to Flatcast.Biz

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

DUYURU konu birleştirme ve çift mesajların silinmesi hakkında duyuru

TAMER✩39

Flatcast.biz
Grafiker
Reaksiyon puanı
3,517
Web sitesi
populerfmm39.blogspot.com.tr
evet arkadaşlar bazen yanlışlıkla mesajlarımız iki kere veya daha fazla gidebiliyor aynı konuya veyahut tekrardan mesaj yazabiliyoz bunu önlemenin yolu konunun başında sarı işaret vardır sarı işaret varsa senin mesajın vardır sarı işaret yoksa senin o konuda mesajın yoktur ben sahsen sarı işarete bakarak yorumumu yapıyom o konuya bilginiz olsun böyle durumlarda gördükçe siliyorum + parantez konu sahibi istediği kadar tabi cevap yazabilir tabiki tek tek tsk etmek hakkıdır
ikinci bir hususta
tema eklerken aynı temaları farklı baslıklar altında açıyoruz bunlarıda birleştiriyoz bilginize arkadaşlar aynı temaları renkleri farklı diye farklı baslık altında açmayalım tek baslık olsun
üçüncü diğer hususta png eklerken tek bir png ekleyip konu açmalar en az 5 png ekleyelim arkadaşlar tek bir png için konu açmayalım tek tek png ekleyip konu açanlarda birleştirilecektir bilginiz olsun arkadaşlar
lütfen sizlerinde düşünceleri varsa yazabilirsiniz arkadaşlar emeğine yüreğine sağlık herkesin herkese iyi forumlar

birleştirme ve çift mesajların silinmesi hakkında duyuru

Tamer..Bilgilendirme icin cok tsk.ler

tek tek teşekkür msjı beni anlatıyo sanırım hahahaha hahahaha emegine saklık tamer flatcastbizsuper happy happy

konu birleştirme ve çift mesajların silinmesi hakkında duyuru

LaZGüLü' Alıntı:
tek tek teşekkür msjı beni anlatıyo sanırım hahahaha hahahaha emegine saklık tamer flatcastbizsuper happy happy
Zeynep tek tek tabiki tsk edeceksin ona kimse bisey demedi diyemez lakin aynı konuya iki kere üç kere bes kere mesajlar var ben gördüklerimi siliyom sadece bilgi olsun diye açtım bu konuyu hem sadece sen tek tek teşekkür etmiyorsun ki ifadeleri bulamadım iyi mi :))))))))))

Tamer..Bilgilendirme icin cok tsk.ler

Emeğinize sağlık güzel paylaşım için tesekkürler tebrikler happy sper

Emeğinize sağlık tesekkürler

Ynt: konu birleştirme ve çift mesajların silinmesi hakkında duyuru

thankss01

emeğinize sağlık güzel paylaşım için teşekkürler. tebrikler happy sper

Güzel paylaşım için emegine yüregine saglik tesekkurler

emegine sağlık