Welcome to Flatcast.Biz

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

CÖZÜLDÜ İNDEX RİCA EDİYORUM..

SEREF._

Üye
Üye
Reaksiyon puanı
110
Web sitesi
sereffmm.fm.tc
WebSite
Siteye Git
öncelikle herkese selam arkadaşlar..
müsait olan bir arkadaşımızdan index rica ediyorum.
bir bay ve bayan arkadaşımıza radyo kurdum ve bu radyo için 650 x 950 boyutlarında arka plan gri veya kahve rengi taşduvar üst panel renkli manzara üzerine bay bayan resmi tema paneli sağ ve soluna dökülen kırmızı kalp alt panel renkli manzara ve bay bayan resmi radyo ismi FARKLIYIZ FM radyo ismi altına küçük harfle cafe tuana dj ismi ve diğer yazıların kodları renkli olursa çok memnun olurum arkadaşlar.
şimdiden çok teşekkür ederim saygılar...

Istediginiz indexe en yakın tasarımı yapmaya çalıştık. Umarim istediginiz gibi olmustur.

farklyzfmdzqxy.jpg

Ekli dosyalar

• FARKLIYIZ FM INDEX.txt
    10.4 KB · INDIRME: 2
Ellerine emeğine yüreğine sağlık ebru

süperrr olmuşşş...
ne kadar teşekkür etsem azdır elinize sağlık emeklerinize sonsuz saygılar ebru hanım kardeşim..
ayrıca bayram bey kardeşimede çok teşekkür ediyorum elinize sağlık emeklerinize saygılar...

ben bu indexi radyo kurduğum bir arkadaş için rica etmiştim eğer ayni bu index radyo ismi ŞEREF FM olarak düzenleme olrsa bende kendi radyomda kullanırım..))

süperrr olmuşşş...
ne kadar teşekkür etsem azdır elinize sağlık emeklerinize sonsuz saygılar ebru hanım kardeşim..
ayrıca bayram bey kardeşimede çok teşekkür ediyorum elinize sağlık emeklerinize saygılar...
tsk güle güle kullanın

Üst Alt