• Merhaba Grafikseverler. PSP grafik çalışmalarımız ayrı bir siteye taşınmıştır. Dersler birinci seviyeden başlayıp ileri seviyeye doğru olup ders uygulamaları konusunda tüm bilgileri , malzemeleri PSPARENAbu linkte bulabilirsiniz. Yaptığınız çalışmaları psparenatr @gmail.com adresine mail olarak gönderdiğinizde çalışmalarınız değerlendirilip sitede yayınlanacaktır. Şimdiden çalışmalarınızda başarılar diler, gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

DUYURU Emek hırsızlığının çok ilginç bir versiyonu

RENGINAY

Grafiker
Grafiker
Reaksiyon puanı
765
gizeme yapılan haksızlık yok asıl ilaydanın emegine o haksızlık yaptı bir gece dahi kullandırtmadı indexini radyoda olay cıkardı :D

RENGINAY

Grafiker
Grafiker
Reaksiyon puanı
765
gizeminki emekte ilaydanınki ne ?

-nuRCum-

Grafiker
Grafiker
Reaksiyon puanı
269
MERHABA ARKADAŞLAR; YORUMLARI ÜZÜLEREK OKUDUM.. HERKESİN KENDİNE GÖRE BİR EMEK STATÜSÜ VAR... "KİMİNE GÖRE DUAYYEN, KİMİNE GÖRE VASATDIR..."
O YÜZDEN YORUMLARINIZI YAPARKEN HERZAMAN KARŞILIKLI VE YAPICI OLMASINI TERCİH EDİN... KIRICI, DAĞITICI OLMAK RENÇİDE ETMEK HİÇ HOŞ DEĞİL...
BU BENİM NACİZANE GÖRÜŞÜM... HEPİNİZE KOLAYLIKLAR DİLERİM... SEVGİYLE KALIN ARKADAŞLAR...

MÜGE

Flatcast.biz
Yönetici
Admin
Reaksiyon puanı
3,048
Konunun buralara gelmesi can sıkıcı bence. Gizem arkadaşımız senelerdir index yapar ve begenilerek kullanılır. Ben İlaydanın baskıcı tavrını bildigim için yorum yaptım. Keşke taraflar karşı karşıya gelip kendilerini savunabilseler. Tema ve index yapan bütün arkadaşların emegine sonsuz saygımız var. (Birilerinin emegi üzerinden kendilerini temacı olarak lanse edenler hariç.)
Tanımadıgım kişiler hakkında asla yorum yapmam. Daha önce yasadıklarım bana bu yorumları yaptırdı. Haksızlıga karşı her zaman karşı durmusumdur. Bu böylede devam edecektir.

RENGINAY

Grafiker
Grafiker
Reaksiyon puanı
765
bu resimler sanırım ilaydanın haklı oldugunu ispatlar burda suclu hep yek denen sahısdır umarım gizemde ilaydadan özür diler ilayda baskıcı aksine emege saygı duyan biri iste bu tip insanlar yüzünden onun adı baskıcıya cıktı ısrarla isterler sonrada baskı yapıyor derler

RENGINAY

Grafiker
Grafiker
Reaksiyon puanı
765
bu yüzden diyorum ya kimse ön yargılı olmasın önce ilaydayı tanıyın sonra yorum yapın ayrıca gizeme ilaydanın indexi yollandıgında cok begendigini kodlama konusundada yardımcı olabilecegini sölemis bunlardamı yalan simdi yaptıgı suclamaya tezat düsmüyormu bu durum sizlere bırakıyorum yorumları

gizem06

Vip
Vip
Reaksiyon puanı
501
renginay hanım siz konuyu anlamak istediginiz yerden anlamişsınız..biz burada kim en iyi temacı yada indexci yarışması yapmıyoruz.. tema index yapan arkadaşlarımız verilen bütün emekler karşısında saygıyı hak ediyor amacınız yarışmaksa tema yarışmaları duzenleniyor siz oraya başvuru yapın derim :) buradaki konu nokta ilaydanın ısrarcı olması zoraki indexini koydurması 1 radyo için degil... bu saygısızlıgı flatta ilk defa sizin muvekkilinizden görüyoruz. ve şunuda hatirlatayım insanlar artık savundugunuz pardon avukatlıgını yaptıgınız bu şahsın ısrarcı tutumlarından yaka silker hale gelmişler..ben adıma en iyi tema veya en iyi index ben yapıyorum demedim dememde benden çok çok iyi olan ve hiç tanımadıgım imzalarından tanıdıgım saygı duydugum çalışmalarına hayran olduğum bir çok arkadaş var ama gördüğüm kadarı ile sizinde arkadaşınız gibi ego T A V A N işte bu yüzden en iyisi ilayda deyip avukatlıgını yapmanızda normal :) konuyu iyi anlayıp yorumunuzu öyle yapın isterseniz... unutmadan şunuda demek isterim ben bu forumda yorum yapan arkadaşları tanımıyorum sadece buradaki nicklerden isimlerden tanıyorum ve sagolsunlar beni hiç tanımadan haklı kimse onun yanında durup yorum yapmışlar yani sizin gibi direk konuya dalıp avukatlık yapmamışlar

gizem06

Vip
Vip
Reaksiyon puanı
501
keşke yazıları silmeşeymişim bende atardım..bana ilayda hanım index kodlamayı bilmiyormus yardımcı olurmusun demişti bu şahıs ve bende tabiki seve seve demiştim:)) ve kodlanacak index benden sonra yapılmıs oldugunu ögrendigim halde olsun sorun degil hevesi kırılmasın ilk indexiymiş demistim ve bu konusmalar varken benim yaptıgım index 3 4 gün olmustu o radyoya ekleneli çok bilmiş hanım efendi... :) ve ben bu radyonun indexinden söz etmedim birkaç index dedim dikkatinizi cekerim... burada önemli olan radyo sahiplerinin değişmek istemesi hiç bir zaman sorun değil..burada önemli olan yapılmış bir index uzerine index teklifi yapılmasıdır..sizin attıgınız konusmalar millattan önceydi... emegim 1 hafta icinde kaldırılırsa tabiki laf soylerim ama olay cıkarmam olay cıkarmıs olsa idim hala dosthane ziyaret ettigim radyolardan biri olmazdı beni sepetlerlerdi:))) en kötü huyum yazı geçmişi tutmamaktır... normal hayatımdada flat hayatımdada her zaman dürüstlükten yanayım sivri dilimin arkasındayım... yazılarını attıgınız şahsa sorunda yazıların diger kısımlarınıda atsın yarım yamalak iş yapmayın :))))))

Son düzenleme:

RENGINAY

Grafiker
Grafiker
Reaksiyon puanı
765
ewet bilmedikleri tanımadıkları insan hakkında elestiri yapmıslar ilayda burda yokken arkasında atıp tutmak kolay neden özelden ona ulasıpta konusmadınızda konuyu buralara tasıdınız asıl ego sizde yasına varasıya yorum yapmıssınız madem tanımıyorsunuz neden öle bir yorum yapma geregi duydunuz yok baskalarından yardım istemis yok torun bakmalıymıs bumudur kendinizi savunma yönteminiz

RENGINAY

Grafiker
Grafiker
Reaksiyon puanı
765
size kodlamayı bilmiyor diyen sahısda sizin ona yardımcı olacagını sölemis oda taktir etmis bu jestinizi benim konu hakkında bilgim var demek istedigim karsı taraflar dürüst olsun bende index isteklerine bizzat sahit oldum diyorum neyse o gidip teklif etmedi bence en dogru sey kendisine ulasıp konusun

gizem06

Vip
Vip
Reaksiyon puanı
501
Sayın avukat renginay hanım hanım savundugunuz şahıs bana dün melis ismi ile msj atmıs muvekilinizin adi ilayda degilmi ? melis kim ne bileyim ben fellik fellik onumu arayayım.. tanımıyorum ama nasıl tanıdıklarını anlatıyorlar nedense her anlatanda aynı şekilde anlatıyor fazlası yok.... bu arada attiginiz yazı konusmalarını inceledimde konusma sonunda tarih var o tarihte o şahıs bahsettiginiz radyodan ayrılıp yeni bir radyo kurmustu bile... o konusmalarıda yeni actıgı radyosu icin yaptıgı açık ve net...yeni radyosundada cagatay beyin güzel bir indexi var neden arkadaşınızın indexi yok...ve siz neden tek bir radyoya takıldınız onuda anlamıs degilim... arkadaşınız çogu kez bu tavırla saygısızlık yaptı.. radyo sahipleri sonuna kadar haklı tabiki index degisecekler çünkü bir sureden sonra sıkılıyor insan.. fakat özel emek verilmis hic kimsede olmayan bir çalışmanın uzerine ben yaparım teklifi yapılıyorsa ve bu bi kac kez tekrarlanıyorsa burada ben degil savundugunuz arkadasınız hatalı.. bu yorumlara bu paylasımlara maruz kalmak istemiyorsa hemen herşeye atlamayacak herkesin emegine saygı duyacak...haa duymuyorsa o zaman bu gibi paylasımlar yada yorumlardan rahatsız olmayacak.. biraz insanda nezaket olur ince dusunce olur.... tema yapıyorum dediniz ondan feyz alıyorum dediniz ne guzel daim olur insallah bizde sizin calısmalarınızı gorup feyz aliriz belki ama sizin emeginiz karsısında ısrarcı olmayız.. bu ısrarcı tutum yada özel cizilmis bir emegin karşısında hic bir paylasımcı arkadasımda bu tavrı sergilemez... sadece radyo sahibi talep ve teklif edebilir.. size nacizane önerim oturun bir düşünün aynı şey size yapılsa idi hemde bikaç kez dicem ama empatide yapamazssınız siz şimdi çünkü kendinizi baya avukatlık oyununa kaptirmıssınız... ben buralarda yıllardır varım imza calanlarla karşılaşıyorduk yada duyuyorduk alıştıkda fakat hic bir zaman bu gibi bir saygısızlıkla karşılaşmadım ilk defa böyle bir şey göruyorum ve bu saygısızlık bikac kez tekrarlanıyorsa sessiz kalamazdım benimde bir sabrım vardır...bende arkadaslarımı davet etsem hadi bana yorum yapın beni savunun desem bu sayfa yıkılır emin olun ama avukata ihtiyacım yok kendimi çok güzel ifade ettigime inanıyorum.... ben artık sizle muhatap olmak istemiyorum siz benim muhatabım degilsiniz ... Son bir cümle KİŞİYE YADA KİŞİLERE ÖZEL ÇİZİLMİŞ EMEK ÖZELDİR PAYLAŞIMA SUNULMAMIŞTIR O YUZDEN KIYMETLİDİR BU EMEKLERE SAYGISIZLIK YAPILMIŞSA CEVABINIDA ALIR HİC KİMSE KUSURA BAKMASIN

bu arada attıgınız yazısma tarihi ile sürekli dillendirdiginiz radyonun tarihinide karşılastirin derim..sizin icin artık kendimi yormayacağım değmezsinizde zaten

RENGINAY

Grafiker
Grafiker
Reaksiyon puanı
765
onu savunmam sizin canınızı yakmıs banada avukat demekten vazgecin haklıdan yanayım yargısız infaz yapma gidin özelinden ne yazacaksanız yazın ayrıca size hesap vermiycem tek radyoda takılı kaldıgıma dair bu arada empatide degil TEKTAS tayım ordaki renginayda benim cakmam sizin gibi olay cıkartmıyorum ordaki kiside benim nikimin aynısını kullanıyor face hesabınıda benim kullandıgım sekilde acmıs bende sizinle muhatap olmuycam artık acıklamamı yaptım kafi