Welcome to Flatcast.Biz

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

BILGI Google Chrome dan Radyolara Girememe Sorunu

Güney

Flatcast.biz
Vip
Reaksiyon puanı
310
Eklenti tabanlı içerik, Chrome'da çalışmıyor
Eklentiler, önceden tarayıcılara ekstra özelliklerin eklenmesine olanak tanıyordu.
Web sitesi oluşturucuları artık bu özelliklerin çoğunu, HTML5 kapsamında varsayılan olarak daha güvenli bir şekilde sitelere dahil edebiliyorlar.

Bu eklentilere yönelik Chrome desteği 1 Eylül 2015'te sona ermiştir.
NPAPI eklentileri neden artık çalışmıyor? Geçmişte pek çok uzantı, NPAPI adlı eski bir sistem kullanılarak geliştirilmişti. Bugünse, NPAPI eklentileri daha az sitede kullanılıyorkullanıyor ve bunlar sık sık web sitelerinde güvenlik riskleri oluşturuyor.

Chrome ile taramayı daha güvenli, daha hızlı ve daha kararlı hale getirmek için 1 Eylül 2015'ten itibaren NPAPI eklentilerine izin vermeyi durdurduk.

Silverlight, Java ve Unity dahil olmak üzere NPAPI kullanan eklentiler çalışmayacaktır.
NPAPI eklentisi kullanan bir web sitesini kullanmak isterseniz farklı bir web tarayıcısı kullanmanız gerekecektir.

PPAPI eklentileri çalışmaya devam ediyor Pepper API (PPAPI) adı verilen daha yeni, daha güvenli bir sistemi kullanan eklentiler çalışmaya devam edecektir. Bu, Chrome ile birlikte gelen Adobe Flash gibi eklentileri kapsar. Chrome ile gelen PPAPI eklentileri, Chrome ile birlikte güncellendiğinden ekstra hbir şey yüklemeye gerek yoktur.

Flash sorunlarını düzeltme Flash çalışmıyorsa sorunu düzeltmek için aşağıdaki çözümleri deneyin:

1. Adım: PPAPI eklentilerini açın.

Chrome'u açın.
Üstteki adres çubuğuna chrome://plugins yazın ve Enter'a basın.
Ayrıntılar'ı tıklayın.
Aşağı kaydırarak "Adobe Flash Player"a gidin.
Under "Type: PPAPI," click Enable.

2. Adım: Chrome'un güncel olduğundan emin olun Adobe Flash Player'ı Chrome'da otomatik olarak alırsınız ve bu eklenti, Chrome ile birlikte güncellenir.
3. Adım: Adobe Flash Player'ı manuel olarak güncelleyin.

Chrome'u açın.
Üstteki adres çubuğuna chrome://components yazın ve Enter'a basın.
"pepper_flash" altında, Güncellemeleri denetle'yi tıklayın.

Silverlight, Java ve Unity dahil olmak üzere NPAPI kullanan eklentiler çalışmayacaktır.
Kendi sitesinden alıntıdır :

Cromdan Radyolara Girememe Sorunu

paylasımın için tskler

güney ben anlamadım simdi yayın alınabiliyor mu alınamıyor mu alınıyorsa resimli anlatımla daha iyi olacak anlamamız paylaşım için tskler

paylaşım için tesekkürler

suppperr thankss01

TAMER✩39' Alıntı:
güney ben anlamadım simdi yayın alınabiliyor mu alınamıyor mu alınıyorsa resimli anlatımla daha iyi olacak anlamamız paylaşım için tskler

Şahsen Crom kullanıcısı değilim lakin Crom kullanan arkadaşların hiçbiri ne Dj olarak nede Misafir olarak flatcast radyolara giremiyorlar
Flatcast radyolara neden Cromdan giremediklerini araştırırken google kendi sayfasında bu makaleyi gördüm ve sizlerle paylaşmak istedim
Sanırım çözüm sağlanmaz ise Crom dan flatcasta giriş yok artık

Babacan..emegine saglık net bir aciklama olmus cok tsk.ler

Güney' Alıntı:
Şahsen Crom kullanıcısı değilim lakin Crom kullanan arkadaşların hiçbiri ne Dj olarak nede Misafir olarak flatcast radyolara giremiyorlar
Flatcast radyolara neden Cromdan giremediklerini araştırırken google kendi sayfasında bu makaleyi gördüm ve sizlerle paylaşmak istedim
Sanırım çözüm sağlanmaz ise Crom dan flatcasta giriş yok artık

teşekkürler güney bilgilendirme için explorer en güzeli

Emeginize sağlık tesekkürler

Ynt: Cromdan Radyolara Girememe Sorunu

Emeğine Yüreğine Sağlık,Güzel Paylaşım için Teşekkürler.. tebrikler happy

qüzel paylaşım adına tesekkurler emeqine yüreqine saqlık

Emeğinize Sağlık ,Paylaşım için Teşekkürler...

Emegine saglık güzel paylasım icin sağol

Emegine saglık paylaşım için Teşekkürler

brvemegine yuregine saglik harika paylasim icin tsk isiniz rastgelsin

Emeğine Yüreğine Sağlık, Güzel Paylaşım için Teşekkürler..

Emeginize sağlık paylaşım için teşekkür ederim

Üst Alt