Welcome to Flatcast.Biz

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

DUYURU Asi-Bayram Emek hırsızlığı ( ifsa )

gizem06

Vip
Vip
Reaksiyon puanı
644
insan en cokta herşeyi ben biliyorum diye dolaşan insanların emek hırsızlıgı yaptıgını görunce üzülüyor..
Asi Bayram bircok forumda yer alan ve bugune kadar bende dahil olmak uzere bilgili sandıgım bir şahıstı malesef bilgi çalmakla olmuyor..
indexleri al orta lobi kısmını degis ve kocaman bir imza Asi-Bayram yaz eminim çok yorucu olmustur bunu yapmak :))) çok ayıp size yakısmadı...
Ben o resimleri netten bulup direk yapıstırmadım kullanılan 1 resimde bile kendime ait birsuru parcalar ve birlestirmeler yaptım sahsen sizi tanımıyorum bayram iyikide tanimamışım...
ve sadece bu ifsa ettigim 2 index haricinde hangi birini ifsa edeyim dedigim bir suru indexlere imzasını atmıs oldugunu gördüm...
yaptıgı emek hırsızlıgı sadece benim tasarımlarım degil bircok tanınmıs tasarımcı grafikle ugraşan arkadaslarımızında paylasımlarını kullanmıs...

yazıklar olsun diyorum denecek baska bir söz yok...

CALINTI OLANLAR VE ORJİNALLERİYLE BUYRUN Asi Bayram EMEK HIRSIZLIGI

Orjinal index ön izleme-->

ve calıntı olan index

Orjinal index ön izleme-->

ve calıntı olan index

4YuSL.png

tavsiye: Yapmaya calıstıklarında bir seye benzememis zaten asi bayram...bence calmak icinde yorulup göz zevkimizi yorma

Moderatör tarafında düzenlendi:

Renksizgazete

Kurucu
Yönetici
Başkan
Reaksiyon puanı
12,785
Bir forum sahibinin bunu yapması ne kadar üzücü bir durum insanlar nasıl güvenip oraya calısmalarını ekleyecek bu işin civisi cıkmıs resmen

i.N.C.i

Grafiker
Grafiker
Reaksiyon puanı
12,142
üzücü... hiç beklemezdim...

i.N.C.i

Grafiker
Grafiker
Reaksiyon puanı
12,142
şaşkınlıkla izliyorum.. ve üzülerek...

ALevv

Flatcast.biz
Vip
Reaksiyon puanı
8,953
SU AN SADECE 1 TANESİNİ EKLIYORUM KENDI CALISMAMIN..NİCE INDEX VE TEMAMI KENDI İMZASI İLE PAYLASMIS KENDISI !!!!!!

ORJİNALI

abbs5iinyxjyt.jpg

VE KENDINE YAKISTIRDIGI..

senolmasandasarklarvacdj4j.jpg

yabanci28

Flatcast.biz
Üye
Reaksiyon puanı
60
EVET BU INDEXIDE BILIYODUM CALDIGINI BEN SADECE BIR ÖRNEK ATTIMDI :)))

ALevv

Flatcast.biz
Vip
Reaksiyon puanı
8,953
evet sayfayı doldurmayayım dedim örneklerle:) okadar cok tema ve indexim var ki hangi birini atayim bu ibretlik olur umarım..

Renksizgazete

Kurucu
Yönetici
Başkan
Reaksiyon puanı
12,785
şok oldum inanin bir insan basklarinin calısmalarını calarmi yahu demekki bütün calısmalrı hırsızlık

Renksizgazete

Kurucu
Yönetici
Başkan
Reaksiyon puanı
12,785
@ALevv bu kadar acıkca barız hırsızlık mı olur yazıklar olsun baskada birsey diyemiyorum

ALevv

Flatcast.biz
Vip
Reaksiyon puanı
8,953
Denecek bir sey yok Ata.. evet hepimiz birseylerden güzel çalışmalardan esinleniyoruz birseyler katıyoruz kendimize ama aynısını al imzayi sil ve sat.. ne denebilirki yazdigim gibi kendine yakıştırmış..

gizem06

Vip
Vip
Reaksiyon puanı
644
imzasını kucuk atmıs çakma imza biraz daha büyük olabilirmis aslında gözümuze daha fazla sokabilirdi imzayı :)

Bu tip emek hırsızları icin acılan bu guzel konu umuyorumki diger forumlar icinde bir başlangıc olur ve emek hırsızlıgı azalır inşallah...

Renksizgazete

Kurucu
Yönetici
Başkan
Reaksiyon puanı
12,785
Emek hırsızlarını ifşa edelim ki belki utanırlarda bir daha yapmazlar

melodi

Flatcast.biz
Grafiker
Reaksiyon puanı
9,593
Ağzım açık, şok olmuş bir durumda üzülerek izliyor, okuyor ve ne diyeceğimi bilmiyorum. Asi Bayram ki bana index yapmayı öğreten kişinin bu durumlara düşmüş olabileceği aklımın ucundan bile geçmezdi. Çok şaşırdım ve üzüldüm açıkçası.

Dert-Zengini

Flatcast.biz
Vip
Reaksiyon puanı
5,473
çok üzüldüm doğrusu index ve tema yapmayı bildiği halde emek hırsızlığı yapıyor çok yazık Allah ıslah etsin inşallah.

TAMER✩39

Flatcast.biz
Grafiker
Reaksiyon puanı
3,515
Web sitesi
populerfmm39.blogspot.com.tr
Öncelikle her ikinizinde emeğine sağlık alev gizem bayramda indexte ustadır bayramın böyle bisey yapacağına ihtimal vermiyorum keşke bayramın sitesine gidip bayrama sorsaydınız inanasım gelmiyor evet indexler aynı sadece imzalar değişik ama bayram böyle bisey yapmaz tenezzül etmez bence gidip bayramla bir konuş inanıyorum ki böyle biseyden haberi bile yoktur yaptıysada tabiki ayıp ama sanmıyorum bayramın böyle bisey yapacağını sonuçta indexleri ve temaları yapan bayram acemice yapsa dersin ki özenmiş imzayı silmiş kesinlikle ihtimal vermiyorum

MÜGE

Flatcast.biz
Yönetici
Ceo
Reaksiyon puanı
23,665
Ben birkaç zamandır farkındaydım ve Ebruyu uyarmıştım. Kendisinin yüzüne söylemek istemedim. Ebruyla konusuyorduk bir gün fena patlayacak demiştim. Asi Bayramı buraya ben getirmistim ve arkadaşım sanıyordum. Menfaatler bitince hakaretler ve tehditlerle karşılaştım. Hiç beklemezdim. Emek hırsızlıgına her zaman karşı çıktım. Bu böylede devam edecek.

melodi

Flatcast.biz
Grafiker
Reaksiyon puanı
9,593
bayramın böyle bir şey yapacağına inanasım gelmiyor

MÜGE

Flatcast.biz
Yönetici
Ceo
Reaksiyon puanı
23,665
Forum sahibi olarak emek hırsızlıgı yapmak nasıl bir mantıktır anlamak zor. Birde piskince inkar etti. Ordan ayrılıncada hakaretler tehditler basladı.

Üst Alt