Welcome to Flatcast.Biz

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

GRAFIK 7.cı haftanın Grafik dersi

Hüzünlüyıllar

Grafiker
Grafiker
Reaksiyon puanı
604
Merhaba Akadaşlar
Bu haftanın dersini veriyorum sizlere,6.cı haftanın dersini psp olarak kayıt etmenizi istemiştim,bu çalışmamız üzerinden devam ediyoruz,en az 1 kere olmak üzere
Tube,Selections,Mask,Deko,Brus kullanmak zorundasınız.
ve ayrıca Kullandıgınız
Selections,Mask,Deko,Brus bunlarıda çalışmalarınızın altına klasör içinde eklemenizi rica ediyorum.

Not:Tube Olarak
Bayan,Bay,Çiçek,Hayvan,da kullanabilirsiniz. ve kaliteli tube istiyorum pixsel hatası olmayan.
Hepinize Kolay geldin Arkadaşlar.

KANTAROGLU

Byburt69 Enerji
Grafiker
Reaksiyon puanı
413
Web sitesi
www.aksarim.com
Tubelerle uğraşırken çalışmayı unutmadıık.
Bu 2 si arasında karar veremedim.

1mjqko.png

4rrrl8.png

Bunlarda Yedeklerim.
20gq3n.png

36ao8b.png

Hüzünlüyıllar

Grafiker
Grafiker
Reaksiyon puanı
604
Hayırlı geceler arkadaşlar
Bugün yorum ve not beklemeyin, ana çalışmalarınızı ve materyalleri aldım,tek tek hepinizin klasörlerini kontrol edip bakmam lazım,8.hafta dersinizide yarın ekliyecegim.
Bu arada hepinizin Maşallahı var müthiş bir çıkış görüyorum tebrik ederim hepinizi.

Hüzünlüyıllar

Grafiker
Grafiker
Reaksiyon puanı
604
Merhaba Arkadaşlar
Bu hafta hepinizi tebrik ederim çalışmalarınızla büyük çıkışlar yaptınız,Burda özellikle Kantaroğlu,nu tebrik etmek istiyorum,bu hafta beni çok şaşırttı büyük bir çıkış yaptı,arka planını bildigim için açıkcası merak ediyordum nasıl bir çalışma yapabilir diye,beni şaşırttı bu yüzden özellikle onu ayrı olarak tebrik ediyorum.
Çalışmalarınızda kullandıgınız materyalleri kontrol ettim,en az bir tane kullanılması gereken malzeme vardı,bazı arkadaşlar sanırım koymayı unuttu diye düşünüyorum.
Bu hafta hepinizi Birinci Seçiyorum,bütün çalışmalar birbirinden güzel,hiç birini ayırt etmiycem o yüzden bu hafta hepiniz benim gözümde birincisiniz.
Hepinizi tebrik ediyorum.

KANTAROGLU

Byburt69 Enerji
Grafiker
Reaksiyon puanı
413
Web sitesi
www.aksarim.com
Merhaba Arkadaşlar
Bu hafta hepinizi tebrik ederim çalışmalarınızla büyük çıkışlar yaptınız,Burda özellikle Kantaroğlu,nu tebrik etmek istiyorum,bu hafta beni çok şaşırttı büyük bir çıkış yaptı,arka planını bildigim için açıkcası merak ediyordum nasıl bir çalışma yapabilir diye,beni şaşırttı bu yüzden özellikle onu ayrı olarak tebrik ediyorum.
Çalışmalarınızda kullandıgınız materyalleri kontrol ettim,en az bir tane kullanılması gereken malzeme vardı,bazı arkadaşlar sanırım koymayı unuttu diye düşünüyorum.
Bu hafta hepinizi Birinci Seçiyorum,bütün çalışmalar birbirinden güzel,hiç birini ayırt etmiycem o yüzden bu hafta hepiniz benim gözümde birincisiniz.
Hepinizi tebrik ediyorum.
Güzel yorumunuz için teşekkür ederim hocam. Sizleri hayal kırıklığına uğratmadığıma sevindim.

Funda

Flatcast.biz
Üye
Reaksiyon puanı
1,396
emeginize saglık

Üst Alt