Welcome to Flatcast.Biz

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

GRAFIK 6.cı haftanın Grafik dersi

Hüzünlüyıllar

Grafiker
Grafiker
Reaksiyon puanı
604
Merhaba Arkadaşlar
Sizlere 6.cı Haftanın dersini veriyorum,bu hafta sizlere sadece renk verecegim,herkes bu renklerle sadece Arka plan çalışacaksınız ve kenar çerçeve çalışma bitince psp olarak kayıt edip tutun bir sonraki hafta bu arka planı kullanıcagız.

6.cı Haftanın Renkleri
#FFFFFF

Not:Kullanacagınız renkler bu Arkadaşlar,bu dört rengide görmek istiyorum çalışmalarınızda,güzel ve şık bir arka plan çalışması bekliyorum,zemin kesinlikle çalışmıyorsunuz,tube deko mask yok,çerçeveyle tamamlayıp bir tane eklemek için Jpeg Alın,ama mutlaka çerçeve yapmadan psp olarak ayrıca kayıt edin,haftaya kullanıcaz arka planları.
Şimdiden kolay gelsin sizlere.

Dünya

Grafiker
Grafiker
Reaksiyon puanı
2,126
  • 0_1c9e79_5679325a_orig

• 0_1c9d5d_88ac5fe4_orig
Buda PSP

Son düzenleme:

Hüzünlüyıllar

Grafiker
Grafiker
Reaksiyon puanı
604
Merhaba Arkadaşlar
Eminim dünden beri sabırsızlıkla yapacagım yorumu ve notları bekliyorsunuz,dün geceden beri çalışmalarınızı inceliyorum açıkcası sizlere bu renklerle çalışma verirken hepinizin tökezlecegini biliyorum,bunu yapmamın sebebi sizlere her renkle çalışmayı ögrendiğinizde gerçekten çıraklıktan kalfalıga geçeceginizi göstermekti,sadece tek bir kişi (Aynur Hoca Hariç) beni şaşırttı bu çalışmayı aşabilen tek bir kişi oldu,
Onu tebrik ediyorum.
Bu haftanın birincisi MERSEL;çalışmalarında başarılar dilerim.
Not:Umarım psp olarak kayıt etmişsindir.

MerSeL

Grafiker
Grafiker
Reaksiyon puanı
1,479
Web sitesi
meryemmersel.blogspot.com
WebSite
Siteye Git
Merhaba Arkadaşlar
Eminim dünden beri sabırsızlıkla yapacagım yorumu ve notları bekliyorsunuz,dün geceden beri çalışmalarınızı inceliyorum açıkcası sizlere bu renklerle çalışma verirken hepinizin tökezlecegini biliyorum,bunu yapmamın sebebi sizlere her renkle çalışmayı ögrendiğinizde gerçekten çıraklıktan kalfalıga geçeceginizi göstermekti,sadece tek bir kişi (Aynur Hoca Hariç) beni şaşırttı bu çalışmayı aşabilen tek bir kişi oldu,
Onu tebrik ediyorum.
Çook Teşekkür ederim Hocam Ne mutlu ki bana hakkını veriyorum Emeklerinizin..Evet hocam kaydettim dediğimiz gibi. Tekrar çok Teşekkür ederim gll

melodi

Flatcast.biz
Grafiker
Reaksiyon puanı
9,593
Merhaba Arkadaşlar
Onu tebrik ediyorum.
brvbrvbrvbrvbrvbrv mersel

Üst Alt